Reanult Megane Coupe - co sądzicie??

Reanult Megane Coupe - co sądzicie??

01 Lut 2009, 00:29

proszę mi coś powiedziec wiecej o tym samochodzie, interesuje mnie rocznik ok 96,97, silnik 1,6. czy to dobry wybór na pierwszy samochód??czy sa z nim jakies szczegolne problemy, na co trzeba zwrocic uwage przy tym modelu itp itd.
gamer66
Nowicjusz

Re: reanult megane coupe- co sadzicie??

01 Lut 2009, 00:33

Nie wiem czy w coupe ale w jakims megane siadały uszczelki pod glowica. Nie jestem pewien ale chyba wlasnie w 1.6 więc przy kupnie zwróć uwagę czy nie ma objawów wskazujących na zużycie uszczelki
lukaszkomza
Początkujący

Miejscowość: Więcbork

01 Lut 2009, 01:17

ok dzieki ale niech sie wypowie tez najlepiej ktos kto mial bezposrednio do czynienia z tym samochodem, czy wogole warto sobie nim zawracac głowe. chodzi mi zeby samochod byl w miare oszczedny i tani w utrzymaniu ale jednoczesnie dynamiczny a przy tym zeby nie bylo z nim jakis wiekszych problemow
gamer66
Nowicjusz

01 Lut 2009, 12:54

Miałem przyjemność użytkować na szczęście przez krótki czas skrzynia biegów siada po 30 tysiącach co dla mnie jest paranoją ;/ uszczelki jak kolega wyżej napisał również prawda strzelaja niemiłosiernie.

Jak dla mnie zawieszenie tez nie jest za ciekawe przy sporych dziurach poprostu jakbyś jeździł stywnym gokartem i wszystko czujesz i cos tu stuka cos tu innego.

Ogólnie nie polecam sprzedałem i szcześliwy z tego powodu.

Miałem troche juz samochodów nie duzo ale zawsze cos ale zaden nie był tak awaryjny jak tam Coupej'ka :(
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk

01 Lut 2009, 13:35

czyli wychodzi na to ze zdecydowanie lepszym wyborem bedzie civic z 95r z silnikiem 1,5 16v??
gamer66
Nowicjusz

Re: Reanult Megane Coupe - co sądzicie??

01 Lut 2009, 16:24

Nie użytkowałem hondy bo nie lubie japońskich samochodów ale to moje zdanie każdy lubi co innego ale wiele osób chwali ;)
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi
    Toyota postanowiła zrezygnować z nazwy Auris – obejmującej w ostatnich latach w Europie kompaktowego hatchbacka i kombi – i powrócić do oferowania Corolli w trzech odmianach nadwoziowych. Rewolucja dotknęła ...
    Pierwszy hybrydowy SUV na świecie Pierwszy hybrydowy SUV na świecie
    22 marca 2005 roku debiutowała Toyota Harrier Hybrid, poza Japonią znana jako Lexus RX 400h – pierwszy na świecie seryjnie produkowany SUV z napędem hybrydowym. W ciągu zaledwie kilku dni amerykańscy dealerzy zebrali ...

• Re: Reanult Megane Coupe - co sądzicie??

03 Lut 2009, 14:46

ja mam meganke cabrio z 2001. Odpukac nic na razie się nie dzieje. Jestem bardzo zadowolony. jedyny problem jaki dotychczas wykryłem to stukanie w nawiewie.a le byłem w serwisie i cos poprzestawiali i juz działa ok (nie zapłaciłem nawet 1zł :) )
    Renault Megane Cabrio 2.0 16V
    Diabolo
    Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa