Regeneracja przekładni kierowniczej

Re: Regeneracja przekładni kierowniczej

25 Paź 2015, 18:48

Warto skorzystać z oferty [reklama] Jeżeli zależy Ci na częściach dobre jakości w rozsądnych cenach. Mają tam szeroki wybór części samochodowych i szybko wysyłają towar. Przy tym bardzo dokładnie opisane produkty. Naprawdę się opłaca.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 27 Paź 2015, 10:49, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Some
Nowicjusz

Auto: Citroen Cactus

10 Lis 2015, 09:49

ja regenerowałem maglownicę w przekladnia com w Pabianicach, a właściwie to wysłałem im kurierem. Nie po drodze mi do nich było, ale zajęli się moją maglownicą, szybko ją zregenerowali, nie zdarli ze mnie milionów i teraz autko ładnie chodzi
daniello77
Obserwowany

Auto: nie mam

25 Lis 2015, 10:34

W Lublinie dobre opinie krążą o Autoukładzie z tego względu że specjalizują się właśnie w regeneracjach więc mała szansa, że coś pójdzie nie tak.
mariuszowy
Nowicjusz

Auto: fiat 126p

18 Gru 2015, 23:52

Widzę, że ktoś już tutaj wspomniał o firmie Auto-Rege, chętnie dorzucę swoją pozytywną opinię o ich usługach, wielki plus dla firmy za system w jakim działają, mianowicie mechanik nie pozbawia mnie samochodu na kilka dni, bo zamawiam odpowiadający mi model, a firma go dostarcza, po czym swój odsyłam i dostaję za to około 200 zł kaucji, naprawdę jestem zachwycony takim rozwiązaniem, Poza tym wszystko przebieg a bardzo sprawnie i bezpiecznie, bo firma daje nam 12 lub 24 miesiące gwarancji w zależności od zamówionego modelu, co jest naprawdę rewelacyjne.
Aleksander71
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 1990
Przebieg/rok: 46tys. km
Auto: PEUGEOT 2008

25 Lut 2016, 12:44

Tak tak znam Auto-Rege. Są ok. Profesjonalnie regenerują przekładnie. Przekonałem się niedawno sam. Unieruchomiony pojazd miałem tylko na kilka godzin, szybko uwinęli się z tematem, dużo nie zapłaciłem i dodatkowo kupiłem sobie jeszcze inne części zamienne, bo mają w sprzedaży.
Kamillos
Obserwowany

Auto: Toyota avensis
Silnik: 1,8
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2012

28 Mar 2016, 22:50

Widzę, że Auto Rege to jedna z najczęściej wymienianych firm jeśli chodzi o maglownicę. Ale w sumie dzięki temu, że poczytałem sobie o nich trochę na forach, też skorzystałem z usług tej firmy i nie żałuję, bo trafiłem tam szybką i bardzo dobrą obsługę. Na nową maglownicę dostałem rok gwarancji.
Tomus67
Obserwowany

Auto: fiat punto
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    [2018] Alpine A110 [2018] Alpine A110
    Przez kilka ostatnich lat słyszało się tylko o znikaniu kolejnych marek. W końcu mamy jakąś reaktywację. Francuski Alpine (nie, nie producent car audio) przedstawił model A110 nawiązujący do protoplasty. Technicznie - 1,8 ...

• Re: Regeneracja przekładni kierowniczej

11 Maj 2016, 08:06

W sumie najpierw warto określić skąd jest autor i dopiero wtedy podać konkretne zakłady,bo z tego co wiem to nie każdy warsztat podejmie się regeneracji przekładni kierowniczej,lepiej zaufać fachowcom,nawet zapłacić więcej a mieć pewność że wszystko jest zrobione jak należy.
    Salko
    Aktywny

Auto: Seat Leon
    Silnik: 1.8
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Hatchback
    Rok produkcji: 2001

21 Lut 2019, 15:54

dobra firma specjalizująca się w przekładniach kierowniczych to tylko oni <spam> wrzucam ci od raz z cennikiem żebyś mógł się zorientować, ale naprawdę chłopacy dobrze robią swoją robotę
    Ostatnio edytowany przez Kao, 21 Lut 2019, 23:41, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: regulamin IV.4.e
    kowalmarci
    Obserwowany

04 Mar 2019, 03:05

Ja robiłem regenerację w Serwisie Beta, ale w Łodzi. Została mi polecona regeneracja przez mechanika. Powiedział że koszty wyjdą niższe, niż inwestowanie w nową przekładnię. Posłuchałem jego rady, dał mi nawet namiar na ten serwis, bo podobno jego klienci sobie chwalili. Rzeczywiście cena była bardzo w porządku.
    Garbus45
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 10 1984
    Auto: Fiat