Regeneracja reflektorów Q7

Regeneracja reflektorów Q7

04 Kwi 2014, 21:23

Szukam sprawdzonego warsztatu w którym zregenerują mi reflektory xenonowe, bo cena nowych jest kosmiczna a jazda w nocy jest nieporozumieniem. Zarniki byly wymieniane - 0 efektu.
tyrko
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Q7

Re: Regeneracja reflektorów Q7

06 Kwi 2014, 12:40

A może uzupełniłbyś profil o miejsce zamieszkania? Jak mamy ci zaproponować warsztat, jak nie wiemy gdzie mieszkasz?
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

06 Kwi 2014, 14:06

kant95
Zaawansowany

Miejscowość: lublin
Prawo jazdy: 01 01 1981
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

13 Kwi 2014, 22:00

kant95 napisał(a):Chyba wujek google ci pomoże.
https://www.google.pl/#q=regeneracja+reflektor%C3%B3w

wujek google pomogl, zrobilem w "Auto Gamma" i polecam..
tyrko
Obserwowany

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Q7

05 Maj 2014, 12:32

A może ktoś korzystał z usług tej firmy "XENON Serwis"? Szwagier mi polecał, ale jemu z kolei polecał kolega, tak więc wolę się upewnić w kilku źródłach :D Chodzi oczywiście o regenerację soczewek.
bigben
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 07 2000
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Fiat Punto
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

22 Sie 2014, 13:06

@tyrko możesz spróbować w pvl-u zregenerować, wyślesz im to kurierem(bo faktycznie bez podania Twojej lokalizacji jest trochę ciężko Ci pomóc;) ) Jak takie rozwiązanie Ci nie pasuje to określ gdzie jesteś i na pewno ktoś poleci Ci jakiś warsztat w okolicy:) Ja mogę z mojej strony powiedzieć, że wysyłałem tam reflektory jakiś rok temu i nie narzekam. Lampy wróciły do mnie wyczyszczone i wyglądały jak nowe. Także wszystko zależy od tego jak stoisz czasowo i co jest dla Ciebie wygodniejsze:)
mietekfogg
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 03 08 1973
Auto: mercedes
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pomysłowe rozwiązania Toyoty Pomysłowe rozwiązania Toyoty
    "Today, Tomorrow, Toyota" – dziś, jutro, Toyota. Hasło reklamowe Toyoty z lat 90. wskazuje na nieprzeciętną trwałość samochodów tej marki, ale jednocześnie podkreśla koncentrację Toyoty na budowaniu przyszłości ...
    Powody, dla których warto kupić samochód klasy premium Powody, dla których warto kupić samochód klasy premium
    Kosztują więcej, ale oferują sporo w zamian. Auta luksusowe zapewniają prestiż, bardzo wysoki komfort i przyjemność z jazdy. Ich właściciele mogą także spodziewać się wyjątkowego traktowania w salonach i autoryzowanych serwisach ...

• Re: Regeneracja reflektorów Q7

01 Sie 2018, 10:31

Zadzwon do A. G. z krk, na pewno Ci pomogą. Nie mam zapisanej ich strony, ale mogę podać nr tel na PW do nich.
    grzelu
    Obserwowany

15 Sie 2018, 13:54

Witam! Jeśli chodzi o pielęgnację to po regeneracji często lampy wyglądają jak nowe!
    mechelektro
    Nowicjusz

23 Sie 2018, 18:08

mówisz o serwisie Reflektory Auto Gamma ? Polecasz? Mam zamiar skorzytsać z ich uslug, w internecie duzo pozytywow o nich :) Jak czas oczekiwania? Wysyłałeś swoje lampy czy byles z nimi osobiscie?
    antek24
    Nowicjusz

24 Sie 2018, 17:01

antek24 napisał(a):mówisz o serwisie Reflektory Auto Gamma ? Polecasz?
    Nie, bo tu ich nikt nie polecał. A wyżej to tylko jak widać post reklamowy. Jak masz trochę wprawy to możesz sam powalczyć z takimi lampami.
    Cichy77
    Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
    Auto: Nie mam