Rejestracja dostawczaka bez zabudowy

Rejestracja dostawczaka bez zabudowy

01 Wrz 2018, 19:21

Witam! Zmierzam do zakupu dostawczaka Iveco 35c15.
Problem w tym, że jest to sama rama do zabudowy, więc wiadomo trzeba dokupić w moim przypadku kontener.
Nigdy takich kombinacji nie rejestrowałem więc potrzebuje pomocy! Co do tego potrzebuje i jak to przebiega. Kiedy mogę założyć kontener i czy trzeba go jakoś zważyć ?

Z góry dziękuje za pomoc !
Kamil2404
Obserwowany

Re: Rejestracja dostawczaka bez zabudowy

01 Wrz 2018, 22:13

Kamil2404 napisał(a): Co do tego potrzebuje i jak to przebiega.
W pierwszej kolejności musisz dokonac montazu zabudowy/kontener,skrzynia ładunkowa/przez f-mę która posiada na to uprawnienia.Na to oczywiscie muszą Ci wystawic f-rę.Po wykonaniu zabudowy udajesz sie SKP i tam powinni dac formularz w celu dokonania zwazenia pojazdu na legalizowanej wadze.Po wykonaniu tych czynności powrot na OSKP i wykonanie dodatkowego przegladu.Po wykonaiu tych wszystkich czynności z dokumentami do WK.Moge sie cos tam mylic bo pracowałem na PSKP i na wykonanie takich przeglądów nie mielismy uprawnień....
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Essex Super Six 1927 rok Essex Super Six 1927 rok
    Samochód jest klasycznym amerykańskim pojazdem z lat 20-tych. Koła z drewnianymi szprychami i duży 6-cylindrowy silnik. Essexy były najpopularniejszymi samochodami w Warszawie w branży taksówkarskiej! Pojazd ...
    Samochody Lexusa pracują na lotnisku Samochody Lexusa pracują na lotnisku
    Naprawdę wygodne auto potrafi sprawić, że nawet długa podróż na czterech kołach jest równie komfortowa, co krótki lot samolotem. Czasami jednak trzeba skorzystać z możliwości silnika odrzutowego. Ale ...

•