Renault clio 99r jakie glosniki???

20 Lut 2008, 13:47

witam jakie glosniki zalozyc do renault clio 99r 3-drzwiowa,mam otwarzacz Panasonic CQ-C3303N 4x50 w drzwiach sa glosniki i strasznie charcza znajde takiej samej wielkosci zeby pasowaly do dzwi,oczywiscie mocniejsze??z gory dzieki
Damk22
Nowicjusz
 
Posty: 6

20 Lut 2008, 14:26

Oczywiście że znajdziesz. Musisz tylko wiedzieć jaki otwór (średnica) jest w tych Twoich drzwiach, następnie szukasz sobie głośniczków np na allegro i wszystko gra. Ja kupowałem tak na pod szybie u siebie. Wymontowałem głośnik, zmierzyłem średnicę i kupiłem z allegro mocniejsze od fabrycznie (również charczących) głośników.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...
    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...