Renault Kangoo - brak mocy silnika

Renault Kangoo - brak mocy silnika

26 Gru 2012, 10:08

Witam. Mam problem z Kangoo 1.9D z 99r. Silnik to ta słabsza wersja 55KM. Pomopa wtryskowa lucas. Bardzo osłabł mi silnik nie moge prawidłowo ruszyć bo prawie zawsze mi zgaście chyba że dam bardzo dużo gazu, każda górka stała się dla tego auta problemem, na 5 biegu nie moge jechać wolniej jak 70km/h bo zaczyna szarpać silnikiem i muszę zredukować biek i zwiększyć obroty. Silnik po prostu starcił ducha w pare dni. Jak miał ktoś taki problem lub zna przybliżoną przyczyne awari proszę o pomoc!
mcgarlacz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 27 12 2004
Auto: VW Golf 1.6 16v

Re: Renault Kangoo - brak mocy silnika

26 Gru 2012, 21:30

Awarie pomp LUCASA w ten sposób się objawiają,być może istnieje możliwość wymiany takiej pompy na mechanicznego BOSCHA,wtedy problem z głowy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda