Renault Megane 2 ciężarowy na osobowy

02 Kwi 2009, 19:41

Witam.Kupiłem megane cięzarową od firmy na francuskich numerach.Auto zarejestrowełem.Czekam na twardy dowód. I tu jest problem. Tydzień po rejestracjii auto ma papier że jest już osobowe. Idę do urzędu a oni mi mówią że muszę najpierw odebrać najpierw twardy dowód a następnie wydadzą mi miekki na osobowe.I znów miesiąc czekac . Może ktoś wie jak to jest z tym??? Pozdrawiam.
szafa44
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

03 Kwi 2009, 15:09

Musisz czekać bo urząd pewnie już zamówił dowód rejestracyjny na ciężarówkę w Warszawie.
Dopiero jak będziesz odbierał możesz dać dokumenty na zmianę na osobowy i zapłacić 100 zł + nowa czasówka i za kilka dni dowód stały.

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz
 
Posty: 1029
Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Ekojzada zaczyna się, zanim wsiądziesz do samochodu
    Ekojazda to nowoczesny i oszczędny styl prowadzenia auta. Świadomy użytkownik samochodu mądrych wyborów dokonuje jeszcze przed ruszeniem z miejsca, m.in. poprzez dbałość o stan techniczny pojazdu. Warto być ekokierowcą, ...