Renault Megane radio i wpisanie kodu

[Renault Megane] radio i wpisanie kodu

21 Sie 2007, 16:53

Mam Radio Philpsa w Reno Megane rocznik 1998 silnik 1.9 diesel.
Rozładował mi sie akumulator co doprowadziło do rozkodowania Radia. Mam kod ale nie mam pojęcia jak je zakodować próbowałem wile razy i na różne sposoby nic nie pomaga proszę o pomoc
mat1991rix
Nowicjusz

Re: Renault Megane

21 Sie 2007, 23:00

hej!

nieststy nie pomoge Ci w sprawie kodu do radia...
ale jezeli mozna to podepne sie z pytaniem. Prawdopodobnie posiadam podobne radio w swoim Megane (1,4ccm 1996, wersja Paris). Wszystko dziala pieknie oprocz kaset :( Czy probowal ktos z Was wymontowac to radio i probowac samemu kasety naprawiac?
albo czy istnieje jakas mozliwosc wymontowania tego radia seryjnego i zanabycia innego droga kupna?

z gory dziekuje
pozdrawiam serdecznie

Wonski
Wonski
Nowicjusz

Miejscowość: Belfast
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku Produkcja Opla Cascady w Gliwicach od 2013 roku
    To był wielki dzień dla gliwickiej fabryki Opla. Kiedy pierwszy egzemplarz modelu Cascada, eleganckiego, średniej wielkości kabrioletu Opla, zjechał z taśmy montażowej. Numerem jeden był Opel Cascada w kolorze białym "Seashell", ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Infiniti fx37 - automatyczna skrzynia
      Ford B-Max, 2
      Zdalnie sterowane modele RC - tor wyścigowy
      ALT