Renault ZOE Riviera - seria limitowana

04 Mar 2020, 13:20

Seria limitowana Riviera została opracowania na bazie wersji Intens wzbogaconej o ekran dotykowy EASY LINK 9,3”, funkcję Easy Park Assist oraz kamerę cofania.

ZOE Riviera jest natychmiast rozpoznawalne po nowym kolorze nadwozia Niebieski Nocturne i ozdobnym bocznym pasie. Obręcze kół Seidon z diamentowym połyskiem 16” zostały zaprojektowane specjalnie dla tej wersji.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana Wystrój wnętrza oferuje dwa kolory tapicerki z żeglarskimi akcentami: skórzaną tapicerkę w kolorze niebieskim Navy lub piaskowoszarym, ozdobioną lamówkami o splocie nawiązującym do lin spotykanych w niektórych takielunkach. Deska rozdzielcza, dopasowana kolorystycznie do tapicerki, jest ozdobiona listwą w kolorze jasnego drewna.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana W zależności od wybranego poziomu wyposażenia ZOE może być też wyposażone w aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych (AEB City). System, aktywny przy prędkościach od 7 do 80 km/h, wykrywa jadące samochody oraz rowerzystów i pieszych dzięki umieszczonej u szczytu przedniej szyby kamerze i radarowi wbudowanemu w grill ZOE. W razie wykrycia przez system ryzyka kolizji kierowca jest powiadamiany za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na zespole zegarów. Jeśli nie zareaguje, system automatycznie rozpoczyna hamowanie aż do całkowitego zatrzymania samochodu.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana Renault ZOE Riviera - seria limitowana
źródło: Renault | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3200
Zdjęcia: 11853
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ford Sierra - samochód do driftu Ford Sierra - samochód do driftu
    Sierra to model dobrze znany fanom motorsportu. Rajdówki oparte na tym aucie na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku szalały na odcinkach specjalnych Rajdowych Mistrzostw Świata. A w Polsce kojarzymy ten samochód ...
    Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem Nowy Lexus IS z nowym przestronnym wnętrzem
    Kluczowymi założeniami programu rozwojowego nowej generacji modelu IS były wiodąca w segmencie przyjemność prowadzenia, wyrafinowany komfort oraz intuicyjność obsługi urządzeń pokładowych. Znalazło to swoje odzwierciedlenie ...

  •