Renault ZOE Riviera - seria limitowana

04 Mar 2020, 12:20

Seria limitowana Riviera została opracowania na bazie wersji Intens wzbogaconej o ekran dotykowy EASY LINK 9,3”, funkcję Easy Park Assist oraz kamerę cofania.

ZOE Riviera jest natychmiast rozpoznawalne po nowym kolorze nadwozia Niebieski Nocturne i ozdobnym bocznym pasie. Obręcze kół Seidon z diamentowym połyskiem 16” zostały zaprojektowane specjalnie dla tej wersji.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana Wystrój wnętrza oferuje dwa kolory tapicerki z żeglarskimi akcentami: skórzaną tapicerkę w kolorze niebieskim Navy lub piaskowoszarym, ozdobioną lamówkami o splocie nawiązującym do lin spotykanych w niektórych takielunkach. Deska rozdzielcza, dopasowana kolorystycznie do tapicerki, jest ozdobiona listwą w kolorze jasnego drewna.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana W zależności od wybranego poziomu wyposażenia ZOE może być też wyposażone w aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych (AEB City). System, aktywny przy prędkościach od 7 do 80 km/h, wykrywa jadące samochody oraz rowerzystów i pieszych dzięki umieszczonej u szczytu przedniej szyby kamerze i radarowi wbudowanemu w grill ZOE. W razie wykrycia przez system ryzyka kolizji kierowca jest powiadamiany za pomocą dźwiękowego sygnału ostrzegawczego i komunikatu na zespole zegarów. Jeśli nie zareaguje, system automatycznie rozpoczyna hamowanie aż do całkowitego zatrzymania samochodu.
Renault ZOE Riviera - seria limitowana Renault ZOE Riviera - seria limitowana
źródło: Renault | autor: Redakcja
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3625
Zdjęcia: 12844
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Teoria obciążenia pamięci oraz hałas i prowadzenie samochodu
    Teoria obciążenia poznawczego(1) zakłada, że pamięć robocza może przechowywać jednocześnie tylko ograniczoną ilość informacji. Kiedy kierowca prowadząc samochód, przekroczy ten limit np. słuchając radia, rozmawiając ...
    Czy płukanki do silnika rzeczywiście pomagają?
    Temat płukanek do silnika to powód do niekończące się dyskusji. Niektórzy uważają, że użycie płukanki nie tylko nie pomaga, ale może nawet zaszkodzić silnikowi. Inni są fanami płukanek i stosują je jako środek ...