Reno Megane 96r-ogrzewanie tylnej szyby

Reno Megane 96r-ogrzewanie tylnej szyby

20 Lis 2010, 07:22

Mam problem z ogrzewaniem tylnej szyby,sprawdzone wszystkie bezpieczniki w samochodzie i pod maska,włączam przycisk i kontrolka na desce zapala się prawidłowo,(paski na szybie nie przerwane)co może być nie tak? proszę o pomoc :wink: z góry dziękuje.
lukas1987
Nowicjusz

Miejscowość: Sławno

Re: Reno Megane 96r-ogrzewanie tylnej szyby

20 Lis 2010, 16:59

Witam. właśnie uporałem się z tym samym problemem. Od strony lewej nogi kierowcy pod listwą maskującą progową jest duże złącze, u mnie było wypalone tam gdzie jest zasilanie ogrzewania. (gruby biały przewód). Wystarczy zmostkować (ominąć złączkę i pikobelo!!!. Pozdrawiam.
Yaro111
yaro111
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Reno Megane 96r-ogrzewanie tylnej szyby

20 Lis 2010, 19:20

Dziękuje Koleszko za podpowiedz,dzisiaj to już tego nie sprawdzę bo jest ciemno ale jutro od razu biorę się do roboty.Dzięki i życzę miłego weekendu.Pozdrawiam
lukas1987
Nowicjusz

Miejscowość: Sławno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11