Rodziny diesel do 20k Euro

Rodziny diesel do 20k Euro

19 Cze 2018, 15:50

Witam. Nie wiem na co mam się zdecydowac..
jestem na etapie wyboru samochodu, i szczerze, to mało co mi się podoba.. przesiadam się z pięknej Alfy 159 i chce coś równie nietuzinkowego, ale bardziej rodzinnego.

Wymagania:
-rok min 2014-2015
-diesel (konkretny, mocny, minimum 2.0, a najlepiej w górę)
-kombi
-w miarę solidny na długie przebiegi autostradowe, jazda po miescie to max 10%
-AUTOMAT
-powiedzmy że ok 20k euro plus opłaty

Naprawdę nie wiem na co się zdecydować.. opcje to Jaguar XF, Audi A4, V60.. i co dalej? Ewentualnie Seat Leon. Skoda mnie nie interesuje.. możecie coś podpowiedzieć lub dać więcej opcji? Może jakiś SUV.

Podoba mi się bardzo Jaguar XE, ale tutaj nie ma niestety kombika..choć gdybym z żoną zagadał to może bym brał :)

Co jeszcze mógłbym zobaczyć?
Mandenvip
Obserwowany

Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: 159
Silnik: 2.4
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu Schyłek ery diesla to już tylko kwestia czasu
    Może się wydawać, że blisko połowa samochodów użytkowanych przez Polaków to auta z silnikiem Diesla. Ich liczba jest jednak niższa niż sądzi wielu zmotoryzowanych – a co więcej, systematycznie spada. Samochody ...
    Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych Bernd Rosemeyer - legenda sportów motorowych
    Przed 75 laty zginął Bernd Rosemeyer, jeden z najlepszych kierowców wyścigowych w całej historii sportów motorowych. 28 stycznia 1938 roku, niespełna 28-letni kierowca poniósł śmierć w wypadku, do którego ...

•  
    • Monster Energy
      Volkswagen Golf I, bok
      Nubira
      Chatenet, kierownica, wnętrze