Rodziny diesel do 20k Euro

Rodziny diesel do 20k Euro

19 Cze 2018, 15:50

Witam. Nie wiem na co mam się zdecydowac..
jestem na etapie wyboru samochodu, i szczerze, to mało co mi się podoba.. przesiadam się z pięknej Alfy 159 i chce coś równie nietuzinkowego, ale bardziej rodzinnego.

Wymagania:
-rok min 2014-2015
-diesel (konkretny, mocny, minimum 2.0, a najlepiej w górę)
-kombi
-w miarę solidny na długie przebiegi autostradowe, jazda po miescie to max 10%
-AUTOMAT
-powiedzmy że ok 20k euro plus opłaty

Naprawdę nie wiem na co się zdecydować.. opcje to Jaguar XF, Audi A4, V60.. i co dalej? Ewentualnie Seat Leon. Skoda mnie nie interesuje.. możecie coś podpowiedzieć lub dać więcej opcji? Może jakiś SUV.

Podoba mi się bardzo Jaguar XE, ale tutaj nie ma niestety kombika..choć gdybym z żoną zagadał to może bym brał :)

Co jeszcze mógłbym zobaczyć?
Mandenvip
Obserwowany

Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: 159
Silnik: 2.4
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...
    [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...

•  
    • BMW 3.0 CSL - 1976
      Summer Cars Party 2009
      BMW i Nissan drift w parze
      Skoda Fabia - M. Stec, Z. Gruszka