Rosną obroty po wcisnieciu hamulca i sprzegła

14 Sty 2008, 19:57

witam. co to moze byc? pytam z ciekawosci.
- gdy parkuje tyłem czesto jade na półsprzegle i do tego rownoczesnie musze hamowac (bardzo ciasne miejsce), w momencie gdy sie zatrzymuję wciskam na raz sprzegło do konca i hamulec (aby auto nie zjechało). wtedy obroty mi wskakują na 2 tys. i trwa to jakies 10-15 sekund.

-gdy wcisne sprzegło a potem hamulec to nic sie nie dzieje, nigdy nie zauwazylem problemu podczas jazdy innej niz parkowanie w sposób wyzej wspomniany.
pozdrawiam
cojest21
Nowicjusz
 
Posty: 19
  • 14 Sty 2008, 20:11

    Albo linka gazu o coś zaczepia, albo poprostu wycieraczka pod nogami, sprawdź :lol:
    PEUGEOT 306 1.8 16V
    missiekk_ch
    Nowicjusz
     
    Posty: 27

    14 Sty 2008, 22:39

    jesli masz gaz i jest tam jescze gaźnik to moze to byc podstawa pod gaźnikiem jest pęknieta ale samemu raczej tego nie sprawdzisz pozdrawiam
    wampir1717
    Aktywny
     
    Posty: 440
    Miejscowość: NY

    15 Sty 2008, 09:36

    a to diesel czy benzyna?
    maverick
    Nowicjusz
     
    Posty: 38

    16 Sty 2008, 01:26

    missiekk_ch napisał(a):Albo linka gazu o coś zaczepia, albo poprostu wycieraczka pod nogami, sprawdź :lol:


    linka jest ok, poza tym nie wiem jak moze wplywac w tym przypadku!! gazu nie dodaje rownoczesnie hamując.

    a odnosnie wycieraczek to wymieniłem i dalej jest to samo hehehe :lol:


    autoo to benzyna
    cojest21
    Nowicjusz
     
    Posty: 19
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Silnik F140 - Ferrari
      Wszyscy fani sportowych aut kochają silniki V12, a jednym z najsłynniejszych producentów motorów tego typu jest Ferrari. W swojej bogatej historii włoska marka stworzyła wiele jednostek o takim układzie i naprawdę ...