Rover 45TDI Przy próbie zapalania wydaje sygnał pipczacy

20 Gru 2009, 10:26

Witam!

W czasie mrożu, gdy próbuje odpalić swój samochód, włącza się sygnał pipczący i w tej chwili nie mozna odpalic samochodu, gdy tylko sygnal ucichnie, wtedy odpala, lecz pojawia sie nowy problem, poniewaz ujedzie kilka metrów i znowu gasnie.
Fatal1tyxX
Nowicjusz
 
Posty: 7
Miejscowość: Zamość
  • 20 Gru 2009, 11:07

    Też mam takiego Roverka i miałem podobny problem, wymieniłem baterię z pilota od immobilajzera i jest dobrze. koszt baterii to jakieś 4-5 pln...
    Dżipsi
    piterek1812
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Miejscowość: jędrzejów

    20 Gru 2009, 11:22

    A co to jest, i gdzie się znajduję ten immobilizer ?
    Fatal1tyxX
    Nowicjusz
     
    Posty: 7
    Miejscowość: Zamość

    20 Gru 2009, 11:49

    immobilizer to elektroniczne zabezpieczenie przed niepowołanym uruchomieniem pojazdu. Otwórz sobie pilocik od kluczyków i tam masz baterię. wymień ją i po sprawie
    Dżipsi
    piterek1812
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Miejscowość: jędrzejów

    21 Gru 2009, 10:50

    Dzięki piterek, wymienilem baterie, lecz trzeba jeszcze zaprogramować pilot po wymianie, wie ktoś jak to się robi ?
    Fatal1tyxX
    Nowicjusz
     
    Posty: 7
    Miejscowość: Zamość
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
      Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...
      Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
      W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...