Różne informacje o danych technicznych

Różne informacje o danych technicznych

08 Gru 2011, 23:06

Może wcelowałem nie w ten dział, ale też jest związany z papierami, więc zostanę tutaj.
W dowodzie rejestracyjnym mam wpisaną moc silnika 74kW - czyli ok. 100KM o ile dobrze przeliczyłem. Natomiast na fakturze z serwisu (autoryzowanego) mam napisane, że silnik ma moc 115KM (dokładnie coś takiego - 1,6 HPDC VCT-TIC 115KM).

Mam rąbnięty konwerter kW na KM, czy zakład obdarzył mnie nadzwyczajną mocą? :D
LOTnick
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Auto: Ford Focus II 1.6 100KM

Re: Różne informacje o danych technicznych

09 Gru 2011, 10:47

Poza tym, że jest jakaś literówka - przeszkadza Ci to ?? Czy chodzi Ci o prawdziwą moc ??
Prawdy dowiesz się na hamowni ..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył