Rzuca silnikiem passat b3 1.9d 1Y

17 Mar 2017, 04:18

Witam serdecznie problem pojawia sie przy zmianie biegow oraz przy puszczaniu gazu i gaszeniu auta a mianowicie rzuca silnikiem jak ch...a. Podejrzewam poduszki silnika lub skrzyni biegow. Wymienilem pierwsza poduche od przodu silnika ale nic to nie poprawilo. I nie mam pojecia ktora to poduszka. Panowie powiedzcie prosze ile tam jest poduszek czy dwie od silnika czyli od przodu i od strony pasazera? A od skrzyni tylko ta od kierowcy pod serwem?i czy ciezki temat wymiana tych poduch? Da rade to zrobic z kanalu bez opuszczania sanek lub sciagania innych klamotow?dodatkowo przy jezdzie i dodaniu gazu jakby lekko ciagnelo samochod w prawo a jak puszczam gaz to jedzie prosto.mam takze wrazenie jakby silnik byl pochylony lekko w lewo w strone kola ale moze mi sie tylko wydaje. Bardzo prosze o cenne wskazowki i pozdrawiam. Auto vw passat b3 1.9d 1y sedan 1992. :D
passat92
Aktywny
 
Posty: 394
Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

18 Mar 2017, 16:50

Masz dwie poduszki,prawa,lewa oraz poduszke pod skrzynia,odkrecasz sruby mocujace poduszki silnika i podnosnikiem typu zaba dzwigasz silnik w gore podkladajac np.pod mise olejowa kawalek deski,poradzisz sobie z tym bez problemu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8482
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW M1 Hommage 2008
    Koncept zbudowany w celu uczczenia dwóch protoplastów: BMW M1 (1978) oraz BMW Turbo (1972). BMW M1 Hommage potwierdza zatem przywiązanie marki do historii i demonstruje sposób, w jaki dziedzictwo BMW ...