Rzuca silnikiem passat b3 1.9d 1Y

Rzuca silnikiem passat b3 1.9d 1Y

17 Mar 2017, 04:18

Witam serdecznie problem pojawia sie przy zmianie biegow oraz przy puszczaniu gazu i gaszeniu auta a mianowicie rzuca silnikiem jak cholera. Podejrzewam poduszki silnika lub skrzyni biegow. Wymienilem pierwsza poduche od przodu silnika ale nic to nie poprawilo. I nie mam pojecia ktora to poduszka. Panowie powiedzcie prosze ile tam jest poduszek czy dwie od silnika czyli od przodu i od strony pasazera? A od skrzyni tylko ta od kierowcy pod serwem?i czy ciezki temat wymiana tych poduch? Da rade to zrobic z kanalu bez opuszczania sanek lub sciagania innych klamotow?dodatkowo przy jezdzie i dodaniu gazu jakby lekko ciagnelo samochod w prawo a jak puszczam gaz to jedzie prosto.mam takze wrazenie jakby silnik byl pochylony lekko w lewo w strone kola ale moze mi sie tylko wydaje. Bardzo prosze o cenne wskazowki i pozdrawiam. Auto vw passat b3 1.9d 1y sedan 1992. :D
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Rzuca silnikiem passat b3 1.9d 1Y

18 Mar 2017, 16:50

Masz dwie poduszki,prawa,lewa oraz poduszke pod skrzynia,odkrecasz sruby mocujace poduszki silnika i podnosnikiem typu zaba dzwigasz silnik w gore podkladajac np.pod mise olejowa kawalek deski,poradzisz sobie z tym bez problemu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje
    Dobre wakacje zaczynają się już w chwili rozpoczęcia podróży. Nawigacja i smartfon, które pozwalają dotrzeć na miejsce bezpiecznie i bez stresu to niezawodni pomocnicy wielu urlopowiczów. A jeśli nie ...

•