Saab forum

Saab forumSaab Forum - dyskusje i opinie na forum o samochodach marki Saab i dostępnych modelach 9-2X, 9-3, 9-4X, 9-5, 9-7X, 92, 93, 94, GT750, 95, 96, 97, 99, 600, 900, 9000.
Modele prototypowe: EV1, Aero-X, 9-X Air, PhoeniX.
Historia: Samochody marki Saab produkowane są od II wojny światowej po której dział lotniczy stanął w obliczu stagnacji na rynku samolotów, gdyż skończył się zamówienia wojskowe, dlatego kierownictwo marki postanowiło stworzyć nowy dział zajmujący się produkcją samochodów osobowych nazwany Saab Automobile AB.

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Jaki model Saaba kupić?
  52
  264
  Kao 09 Gru 2019, 10:46
  Zastanawiasz się jaki model Saaba kupić? Jaki silnik będzie najlepszy do wybranego modelu Saaba? Jaką wersję nadwozia wybrać? Dział w którym się znajdujesz "Jaki model Saaba kupić?" jest w całości przeznaczony tej marce. Więc jeżeli jesteś pewny że ma być to właśnie Saab to zapraszamy do dyskusji. Jeżeli jednak szukasz samochodu i nie wiesz jeszcze do końca jakiej marki będzie to auto, zadaj pytanie na forum "Jakie auto kupić?".
 • Galeria zdjęć samochodów marki Saab z premier, prezentacji, testów i targów motoryzacyjnych. Posiadasz ciekawe zdjęcia tej marki to zapraszamy do dodania właśnie w tym dziale.
 • Sprawdź jakie są zalecane parametry ciśnienia, rozmiaru opon i felg do samochodów marki Saab.
 • Saab forum
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post