[9-3] Bosch Diesel Service

[9-3] Bosch Diesel Service

16 Wrz 2015, 12:06

Witam wszystkich!

Czy ktoś może wyrazić swoje zdanie na temat sieci Bosch Diesel Service? W mojej dziewczyny Saabie padła pompa i chcielibyśmy ją wysłać tam do regeneracji oraz wtryskiwacze do sprawdzenia. A różne opinie krążą o tych serwisach.
Kamek
Obserwowany

Auto: Saab 9-3

Re: [9-3] Bosch Diesel Service

20 Wrz 2015, 21:15

Bardzo dobra sieć.
mleczko
Nowicjusz

Auto: Opel Zafira C
Silnik: 2.0 CDTi 165 KM

12 Paź 2015, 19:06

Mogę polecić jeden z lepszych Bosch Diesel Service Pawlik na Podkarpaciu [link wygasł] Do wtryskiwaczy i pomp Common Rail oraz pompowtryskiwaczy są bardzo dobrze przygotowani i doświadczeni.
Hypki
Nowicjusz

Auto: Daewoo Korando

13 Mar 2016, 16:17

Jest wiele serwisów w Polce Boscha, ale potwierdzam miałem raz tam sprawę, a w zasadzie zapytanie telefoniczne do Boscha w Stalowej Woli to najwyższa półka. Bardzo konkretna odpowiedz, merytoryczna bez olewania. Bardzo mi wtedy pomogli.
albatros
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Transporter
Silnik: 2.0 TDI 84 KM
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota pokazała 6 modeli elektrycznych - rewolucja w bateriach Toyota pokazała 6 modeli elektrycznych - rewolucja w bateriach
    Samochody elektryczne szturmem wejdą do gamy modelowej Toyoty. Marka pokazała 6 modeli koncepcyjnych, których produkcyjne wersje niedługo pojawią się w salonach marki. Japoński gigant zapowiada wprowadzenie zelektryfikowanych ...
    Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg! Na przejeździe pierwszeństwo ma zawsze pociąg!
    Podróżując samochodem często na naszej drodze napotykamy na przejazdy kolejowe, czyli skrzyżowania torów kolejowych z drogami publicznymi. W Polsce na 380 tys. km dróg publicznych, występuje 15 867 przejazdów ...

•