Samochód dla syna

05 Sie 2008, 18:03

Ja bym wszedł w kilka propozycji:
1.Audi A3 2.0 TDI 140 KM
2.Opel Signum V6 CDTI
3.BMW E46
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

05 Sie 2008, 19:05

Temat można uważać za zamknięty, syn i ja jednogłośnie zdecydowaliśmy się na BMW M3 E46. Dziękuje wszystkim za pomoc.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

05 Sie 2008, 21:13

Killaz i po co było tyle szumu z tym kryterium mocy od 100 do 120 km ?? to BMW M3 E46 (seryjnie ma 343 KM) od czego ma silnik, że się jednak jakoś zmieściło w tym kryterium ?? Tak samo Nissan 350Z (od 287 do 306 KM) i Subaru Impreza by sie nie zmieściła w 120 kucach... Zresztą samo to, że sportowy i 120 KM... To jakiś żart...
Najlepiej trzeba było wybrać Fiata Sienę (Albea) ze 106 konnym silnikiem :!:

Topic całkiem bezsensownie założony !!!
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: RST

05 Sie 2008, 21:44

bys przeczytal temat to bys wiedzial o co chodzi - sam sie pomylilem podobnie i zostalo wyjasnione ... ale jak to bywa fanatycy vw za najlepszepszych we wszystkim sie maja :lol:
Manfred
Aktywny
 
Posty: 391

05 Sie 2008, 21:48

alfy bym nie wzial ;p bo zawieszenei jest do bani

jak juz z tej półki to tylko LEON Cupra ...


ja bym i tak wział Subaru albo Prsche :D:D hehehee


ale BMW M3 to bardzo dobry wybór :)
miło mi ze pomogłem ;p
wdz_
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Miejscowość: Ciechanów

05 Sie 2008, 21:55

ja bym bral alfe albo wlasnie basie

co do zawiechy w alfie to super sie drogi trzyma ale jak sie jezdzi to i sie zuzywa .... jak w kazdym samochodzie


ale ludzie czesto maja dziwne podejscie jak cos co sie zuzywa ze wloskim i trzeba na serwis jechac to glosno gadaja ze syf ze wloskie sie psuja

jak w vw sie cos zuyje to bedzie ze to normalne i trzeba wymienic taka prawda :lol:
Manfred
Aktywny
 
Posty: 391
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nissan i Ministry of Sound zacieśniają współpracę
    Nissan i Ministry of Sound zaprezentują, po raz pierwszy w Polsce, najnowocześniejszy mobilny system audio na świecie. 2 egzemplarze Nissanów Juke Box zapewnią nagłośnienie podczas imprezy w warszawskim klubie "Basen ...

06 Sie 2008, 16:35

Manfred i Killaz zwracam honor... Mówią że myślenie nie boli, ale Manfred nie zgadzam się z Tobą w kwestii niby mojego fanatyzmu do Volkswagena, po prostu lubię tą markę, ale prócz niej uznaje inne samochody :P
>> VOLKSWAGEN GROUP <<
fredstw
Nowicjusz
 
Posty: 25
Miejscowość: RST

06 Sie 2008, 17:47

ja tez uznaje rozne samochody ... ale z przyzwyczajenia jakos do vw sie czepaim bardziej ... coz najwiecej kozakow w necie jest fanatykami tej marki :wink:
liczy sie prawda, a nie plotki i stereotypy
Manfred
Aktywny
 
Posty: 391