Samochod do 17 tys.

Samochod do 17 tys.

21 Maj 2013, 12:17

Witam nosze sie z zamiarem zakupu samochodu i kompletnie nie wiem jaka marke wybrac. Silnik disla albo benzyna(tutaj z zamiarem na gaz), zeby byly w miare mozliwosci male koszty paliwa :D , jesli chodzi o pojemnosc to do 2.0(zeby oplaty mnie nie zjadly) auto dla rodziny wiec nie moze byc za male. Co do rocznika to mysle ze najmniej 2002.
Jak narazie w oko wpadl mi Opel Vectra C czytalem ze dobrze sie sprawuje, takze mysle nad Fordem Mondeo MKIII. Co o tym sadzicie i jakie sa wasze typy.
mazak22
Nowicjusz

Miejscowość: Czestochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
    Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50