Samochód do 20tyś. dla inwalidy

Samochód do 20tyś. dla inwalidy

25 Sie 2011, 16:17

Witam,
poszukuję dla siebie nowego używanego samochodu ,ponieważ moje 10-letnie Uno odmawia już posłuszeństwa. Potrzebuję samochodu, który jest tani w eksploatacji (paliwo, naprawy). Dodatkowo dla mnie jest niezwykle ważne aby można było go dostosować do niepełnosprawności narządu ruchu (gaz,hamulec).

Polecają mi Citroena C3, Honde Jazz, Hyundai Getz, Mazda 2, Nissan Micra oraz Suzuki Swift lub jakiegoś Fiata, np. Punto.

Czy jesteście w stanie powiedzieć mi coś na temat tych samochodów i/lub ew. coś samemu polecić?
Ewakaczm
Obserwowany

Auto: Fiat Uno

Re: Samochód do 20tyś. dla inwalidy

25 Sie 2011, 16:22

Ja polecam Skode octavie znajomy ma przystosowaną pod inwalidę i że tak powiem miejsca w środku ma w miarę dużo, i się nie psuję. Więcej się nie wypowiem bo nie jestem mechanikiem.
Revo94
Nowicjusz

Miejscowość: Pila
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected Nowy Driving Excitement Analyser w aplikacji MINI Connected
    Najnowsza wersja aplikacji MINI Connected wyposażona jest w nową funkcję, niespotykaną na świecie – podczas przyspieszania, przełączania biegów, kierowania i hamowania naliczana jest odpowiednia punktacja dla ...
    Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie? Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami w samochodzie?
    Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w zeszłym roku najwięcej wypadków ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light