Samochód do 2500 zł

10 Kwi 2013, 21:42

Jak chcesz jezdzic a nie patrzec jak inni jezdza to posluchaj ludzi ktorzy pare samochodow juz w zyciu mieli na swoim utrzymaniu. Zle Ci nie radza...
Damian106
Początkujący
 
Posty: 101
Prawo jazdy: 15 11 2006
Auto: Mitsubishi Colt

11 Kwi 2013, 00:58

Jeśli chcesz coś kupić do takiej kwoty, to raczej coś małego by za dużo nie paliło, kolega kupił BMW 525 w gazie 1500zł to więcej stała niż nią jeździł, choć żarła w cholerę gazu, koło 15l, więc jeśli nie masz jakiejś pracy, to nie opłaca Ci się inwestować pieniędzy w rzęcha, którym nawet nie pojeździsz, bo Ci się rozkraczy na rondzie. Wszystko kosztuje, przegląd, ubezpieczenie, drobne wymiany. Jeśli już chodzi o lans, to polecam lepszy rower, on jeść nie woła, nic nie kosztuje, a zawsze dojedziesz z punktu A do punktu B, a do tego spalisz zbędne kcal na wakacje :)

Jeśli już bym polecał jakiś samochód to:
- Fiat Uno, widziałem na autostradzie ścigałem go 140km/h, ładnie się bujnął,
- Fiat Seicento, w silniku 1.1, małe zgrabne, zawsze dojedziesz na miejsce,
- Astra F, choć do takiej kwoty to coś w granicach rocznika 92-93, kolega kupił za 2.000zł z przebiegiem ok 400 tysięcy, jeździć jeździło, choć szału nie było, ale kolega codziennie pracował, więc kupił jako dojazdy do pracy, 3km do pracy, ale zawsze fura jedzie :D
- Audi 80, lata młodości, rocznik 90, karoseria ocynk, nie łapie tak szybko rdza, choć też ładnie paliła koło 15l :)
- Honda Civic, dobre silniki, nie do zdarcia, choć też trzeba patrzeć czy nie ma rdzy, bo szybko łapie jak się nie dba :)

Do 2500zł, lepiej już kupić dobry wypasiony rower :D bo tak to na darmo wydane pieniądze, by samochód stał na parkingu
eMrH
Początkujący
 
Posty: 104
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Poszukiwane

11 Kwi 2013, 13:04

Co wy mu polecacie Mazde 323F BA za 2500zł? Za te pieniądze daruj sobie Mazde,Civicy czy Audi to będą zwłoki a nie auta,w dodatku większość japonców jest po młodych gniewnych.
Za 2500zl szukaj co znajdziesz w lepszym stanie,ja od siebie polecam Felicje,fakt też ma problemy z rudą ale za 2500-3000zł da rade kupić jeszcze zdrowy egzemplarz.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Kwi 2013, 14:32

a mi wpadł do głowy seat ibiza. chyba za tą kasę go dostanę co?
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

11 Kwi 2013, 18:10

Tak ale blacha będzie już pognita. Skąd jesteś to coś poszukam.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

12 Kwi 2013, 21:40

Jestem z Mazur. Ale okoliczne województwa również wchodzą w grę.
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

13 Kwi 2013, 06:03

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

13 Kwi 2013, 10:03

ta astra bardzo ciekawa :)
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

15 Kwi 2013, 13:21

Hej
Ja mam Roverka 416 si z 1995 r do sprzedania za 1800zl, mial wymieniany silnik z 1.6 na 1.8 16v z rovera 75 nie znam roku i przebiegu tego silnika poniewaz wymieniony byl zanim go kupilem , moc 120 koni, nie pali wiele w miescie zmiescisz sie w 8 a w trasie 5,5-6, wiem bo 4 razy jechalem nim do anglii ( przed anglia byl kapitalny remont silnika, wymienione wszystkie uszczelki, filtry, paski itd., obecnie kupilem sobie VW Bore, mieszkam troche daleko do ciebie, bo w Gorzycach woj. podkarpackie, gdybys byl zainteresowany daj mi znac, to zorganizuje jakies zdjecia dla ciebie, obecnie przebywam w UK ale w domu ktos by to dla mnie mogl zrobic, obecnie jest raz w tygodniu przepalany i zabierany na krotka trase, jesli chodzi o bude gdzie niegdzie jest do malych poprawek ( tylne nadkole lewe, i przy tylnej lampie, i na masce, ), reszta zdrowa, lakier jak na swoje lata troszke porysowany ale polerowanie zalatwilo by sprawe, ma 4x elek szyby, autoalarm, poduszke powietrzna
galax28
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 06 10 2004
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW
Silnik: Bora 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

29 Kwi 2013, 21:02

sorrki,że odkpuję,ale po co mam zakładać nowy temat :) popatrzcie na to : [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] to trup co ładnie wygląda?
HPW500
Nowicjusz
 
Posty: 43
Auto: Nie mam

29 Kwi 2013, 23:44

I znów to powiem :). Ford Sierra? Tą pierwszą wrzucam trochę z bólem serca bo aż sam myślałem. Nie przepraszam "tej pierwszej" jednak nie wrzucę bo się chyba właśnie namyśliłem :). Ale na lodzie Cię nie zostawie.
[link do Tablica wygasł]:
[link do Tablica wygasł]:
Vermin
Stały forumowicz
 
Posty: 1670
Zdjęcia: 4
Prawo jazdy: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

30 Kwi 2013, 09:42

Odpuść tego Civica,opis że prezentuje sie bardzo zdrowo a tylna klapa to co? Jakby faktycznie był w dobrym stanie to cena nie była by taka śmeszna.
Takie Clio jest ładne [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
TFSI
Stały forumowicz
 
Posty: 2214
Auto: Alfa Romeo 156
Silnik: 1.9JTD 115km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003