Samochód do 2500 zł Bydgoszcz i okolice

13 Maj 2013, 19:20

Hej :) Chciałabym na początku przywitać się z Wami na tym forum, ponieważ jestem nowa. Wiem, że takich tematów było pełno, ale ja potrzebuje konkretnych porad. Otóż, mam 2500 zł na kupienie samochodu. Wiem, że to jest mało, ale więcej nie dozbieram do września, a potrzebuje mieć pilnie samochód, ponieważ mieszkam w małej wsi, gdzie nie jeżdżą autobusu, a codziennie muszę jeździć do szkoły, do dziadka do szpitala i zawozić wszystkich do pracy. Proszę Was o propozycję jak znajdziecie w ogłoszeniach jakiś samochód godny kupienia lub Was znajomy będzie miał. Najlepiej z Bydgoszczy i okolic. Z góry dzięki :)
karlla94
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 26 10 2012
Auto: Nie mam

13 Maj 2013, 19:58

Zobacz tutaj

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł][city]=Bydgoszcz&location[type]=2&price[to]=2500
Drajwer
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Audi 100

14 Maj 2013, 07:51

[link do oferty na Allegro wygasł] sprzedawca wydaje sie być uczciwy
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zasada pokonywania zakrętów
    Zasada pokonywania zakrętów mówi, że w zakręt można wjechać z każdą prędkością, ale nie z każdą wyjechać z niego bezpiecznie. Pokonywanie zakrętów stanowi wyzwanie dla początkujących, ale i doświadczonych ...