Samochód do 2500 zł Bydgoszcz i okolice

Samochód do 2500 zł Bydgoszcz i okolice

13 Maj 2013, 18:20

Hej :) Chciałabym na początku przywitać się z Wami na tym forum, ponieważ jestem nowa. Wiem, że takich tematów było pełno, ale ja potrzebuje konkretnych porad. Otóż, mam 2500 zł na kupienie samochodu. Wiem, że to jest mało, ale więcej nie dozbieram do września, a potrzebuje mieć pilnie samochód, ponieważ mieszkam w małej wsi, gdzie nie jeżdżą autobusu, a codziennie muszę jeździć do szkoły, do dziadka do szpitala i zawozić wszystkich do pracy. Proszę Was o propozycję jak znajdziecie w ogłoszeniach jakiś samochód godny kupienia lub Was znajomy będzie miał. Najlepiej z Bydgoszczy i okolic. Z góry dzięki :)
karlla94
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 10 2012
Auto: Nie mam

Re: Samochód do 2500 zł Bydgoszcz i okolice

13 Maj 2013, 18:58

Zobacz tutaj

[link wygasł][city]=Bydgoszcz&location[type]=2&price[to]=2500
Drajwer
Nowicjusz

Auto: Audi 100

Re: Samochód do 2500 zł Bydgoszcz i okolice

14 Maj 2013, 06:51

[link wygasł] sprzedawca wydaje sie być uczciwy
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...
    Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A Niepowtarzalny Opel ADAM w modnym segmencie A
    Opel ADAM niewielki pojazd o długości zaledwie 3,7 i szerokości 1,97 metra (wraz z lusterkami bocznymi) oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie zaspokajania indywidualnych potrzeb użytkowników. Na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light
      Jaguar