Samochód do 5k, Warszawa i zachodnie okolice

18 Kwi 2010, 23:39

Witam,

Niestety w ostatniej chwili okazało się, że Uno, które chciałem nabyć było potrzebne i zostałem na lodzie - auto potrzebne mi jest do weekendu majowego... Proszę o pomoc w ocenie ofert i wszelakie możliwe porady/pomoc!

Moje kryteria:
- Nie za duży (żadne kombi), najlepiej 3-drzwiowy
- Oszczędny w spalaniu (lub ropa/gaz)
- Żeby nie był po burackim tuningu
- Auto w Warszawie i okolicach (najlepiej zachodnich), muszę mieć możliwość szybkiego obejrzenia i załatwiania spraw
- Nie przeszkadza mi brak wspomagania na kierownicy i słabe wyposażenie, jeżeli będą spełnione pozostałe kryteria

Oferta, którą jadę zobaczyć (chyba że coś zauwazycie?) Swift '99:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Lew, z tym że spalanie 5l w ruchu miejskim wydaje mi się przekłamaniem, a skoro tak to może być i w innych sprawach - co o tym sądzicie? Może tak mało palić?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Civic, fajne auto ale podejrzanie tanie?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Z góry dziękuje za wszelaką pomoc!
GK
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Warszawa

19 Kwi 2010, 05:41

Co byś powiedział na takiego Uniacza ?
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
vw
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 354
Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Skrzynia biegów: Manualna

19 Kwi 2010, 06:03

Swift z Twojego linku ładny ale biały jakoś do mnie nie przemawia :???:
106 i spalanie 5l w mieście to raczej nie realne,ogólnie wygląda na zadbaną.
Civic już nie aktualny.
Z tych podanych przez Ciebie wybrałbym Swifta albo to Uno co mój przedmówca zaproponował.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Kwi 2010, 07:32

Faktycznie, Civic już wyparował...

Kolor to detal, biały mi zupełnie nie przeszkadza. Pojadę go zobaczyć zatem - czekam też na inne propozycje (najlepiej linki).

UNO odpada, miałem mieć sprawdzonego Uniacza za 1000zł (na którego musiałbym jeszcze kilka tyg poczekać ale mam dosyć), kupno teraz Uno po 3900zł jest dla mnie mało komfortowe psychicznie :mrgreen: Ale 3900 za Uno to nie za dużo?
GK
Nowicjusz
 
Posty: 34
Miejscowość: Warszawa

19 Kwi 2010, 14:51

Wszystko zależy od rocznika i stanu auta,jeśli jest naprawde zadbany to 3900zl można przeboleć.A ja mam pare propozycji,oczywiście nie są to igły ale auta wmiare wyglądające:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
to Punto moim zdaniem wydaje sie być wartym uwagi.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Flagowy SUV Lexusa zostanie zelektryfikowany
    Koncern Toyota zapowiedział przyspieszenie upowszechniania samochodów zelektryfikowanych – hybrydowych, hybryd plug-in oraz aut czysto elektrycznych, zasilanych akumulatorami lub wodorowymi ogniwami paliwowymi. ...
    Porządne opony to klucz do bezpiecznych wyjazdów
    W okresie świąteczno-noworocznym i ferii zimowych, gdy setki tysięcy z nas wyrusza na zasłużony wypoczynek, należy pamiętać o kluczowych kwestiach związanych z bezpieczeństwem na drodze. Według badań aż 70% Polaków ...