Samochód do max 11 tysięcy, rocznik 2002+

samochód do max 11 tysięcy, rocznik 2002+

22 Lis 2012, 16:49

Witam. Mam Forda Fiestę z 2000r. Noszę się ostatnio z myślą o zmianie samochodu na coś trochę większego sedan/ większy hatchbak. Kombi w ostateczności jeśli oferta bardzo dobra :sly: . Ważny jest rok, rozglądam się za 2002r albo czymś nowszym. Wynika to stąd, że rodzice którzy też coś dorzucą, nie chcą się pakować w coś starszego... W sumie to sam jestem podobnego zdania...
Tak więc szukam "czegoś" mało awaryjnego, trzymającego cenę więc z Fordem ciężko...
5D
silnik od 1,3 do 1,7 max żeby nie spalał za dużo. Może być mneijsza pojemność ale żeby tych kucyków tak było z 90 minimum. Teraz mam 37kw (jak było nowe :lol: ) i znam ból z braku mocy...
No i PB i sam wrzucę LPG albo PB z lpg

Co byście polecali? Do francuzów mam mieszane uczucia... :?
dzidek001
Nowicjusz

Miejscowość: Zielona góra

Re: samochód do max 11 tysięcy, rocznik 2002+

22 Lis 2012, 17:27

Polecalbym Focusa, ale jak chcesz montowac lpg to bezpieczniej bedzie astre 2 8v.
Yankee
Aktywny

Prawo jazdy od: 01 12 2005
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Fiat Bravo
Silnik: 1,4 T-jet 120 KM LPG
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył