LPG w A klasie 140 rocznik 2002

LPG w A klasie 140 rocznik 2002

12 Wrz 2010, 10:43

Chciałbym prosić o opinię dotyczącą instalacji gazowej w mercedesie A 140 rocznik 2002. Czy te autko "polubi" taka instalacje, czy wiąże sie to z wieksza liczba problemow? Moze ktos podpowie jaka konkretnie instalacje wybrac? pozdrawiam
PtasiGryps
Nowicjusz

Miejscowość: internet

Re: LPG w A klasie 140 rocznik 2002

22 Wrz 2010, 11:54

Patrząc na te silniki ,to to nie są jednostki zbyt nowoczesne(8 zaworowe),nie powinno być żadnych problemów z sekwencją.PAMIĘTAJ :!: Najważniejsza jest jakość montażu,producent komponentów ma drugorzędne znaczenie ,ale?!Są firmy lepsze i gorsze.Jedni polecają BRC ,inni montują a potem okazuje się,że są problemy z serwisem bo nie ma oprogramowania itd.Ja mam zamontowaną instalkę LANDI RENZO,nie zawiodła mnie od 12 lat nigdy :!: ,regularnie ją serwisuję,do następnej maszyny jaką kupię zamontuję sobie Landi Renzo,każę tylko założyć najlepsze wtryskiwacze jakie są na rynku.Naturalnie ktoś inny może tobie polecić inna firmę,ja polecam to co tłukę od kilkunastu lat i zatłuc nie mogę! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM Sprawne i mocne podwozie z ESP w samochodach Opel ADAM
    Śmiały kształt modelu ADAM jest dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dużego rozstawu kół (przednich: 1485 mm; tylnych: 1478 mm). Podwozie z rozstawem osi wynoszą-cym 2311 mm zapewnia maksymalny komfort i poziom ...
    Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył