Samochód dostawczy do 3,5 T na potrzeby warzywniaka do 20tyś

06 Sty 2015, 19:53

Witam serdecznie poszukuje informacji na temat samochodów dostawczych do 3,5T. W najbliższym czasie będę kupował samochód dostawczy na potrzeby warzywniaka. Interesują mnie samochody dostawcze typu Max. Wstępnie rozglądałem się za Ducato, Boxerem, Masterem, Sprinterem oraz Lt. Cena jaką mogę wydać to 20000 23000 tyś. Czekam na pomoc ze strony osób które użytkują tego typu samochody. Pozdrawiam
pawelkow
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Nie mam

12 Sty 2015, 13:13

Moim zdaniem powinieneś poszukać Fiata Ducato MAXI 2.3JTD. Ładowność będziesz miał do ok. 1,5 tony. Przestrzeń ładunkowa ma wymiary 3.25 X 1.90 X 1.95.

Kilka razy jechałem Ducato i Masterem, muszę powiedzieć że ten pierwszy lepiej się prowadził jak dla mnie.

W cenie którą podałeś można znaleźć już Ducato z 2008 roku.
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...
    Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...