Samochód klasy średniej albo średniej wyższej do 30 tyś zł

Samochód klasy średniej albo średniej wyższej do 30 tyś zł

07 Mar 2013, 15:29

Witam:)
Poszukuję samochodu do 30 tyś zł sedan albo kombi. Mieszkam w małym mieście (25 tyś mieszkańców) samochód służy do kręcenia się po nim oraz raz na tyg dłuższa trasa. Moje propozycje to skoda octavia 2 1.9 TDi, ford mondeo mk IV (czy za tą cenę dostane przyzwoity egzemplarz?), może toyota avensis ? Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Autko minimalnie z 2006 r, zależy mi na stosunkowo niskiej cenie eksploatacji ;)
tomciozcch
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów Wymiana oleju w automatycznej i manualnej skrzyni biegów
    Większość kierowców doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni olej w samochodzie. Niestety, choć zazwyczaj pamiętamy o konieczności jego wymiany w silniku, zapominamy o skrzyni biegów. Wciąż ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI