Samochód uzywany czy nowy proszę o pomoc!!!!!!!

30 Paź 2008, 20:47

Witam chcę kupić samochód mam 20 tyś proszę o pomoc czy kupić używany 5 letni kompakt (np ford fokus) czy lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy i zdecydować się na nowy samochodzik segmentu b (np punto, panda, corsa) proszę o odpowiedz i przedstawienie swoich argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem. sam jestem bardziej przekonany do tego aby odłożyć trochę kasy i kupić nowe auto ale odradzają mi to znajomi.
albert25
Nowicjusz
 
Posty: 1

30 Paź 2008, 20:59

zdecydowanie uzywany za takie pieniadze :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

30 Paź 2008, 21:04

Wiesz to wszystko zależy jakiego auta potrzebujesz i jakdługo nim będziesz jeździć. Jeśli nie potrzebujesz dużego bagażnika, dużej ilości miejsc na nogi, dobrych osiągów i masz zamiar jeździć tym autkiem kilka a nawet kilkanaście lat to polecam Auto Nowe
Jeśli bagażnik jest Ci potrzebny i masz duże dzieci albo często jeździsz ze znajomymi i lubisz sobie czasem przyduśić, auto zmienisz za jakiś czas to polecam używane.


Wybór należy do ciebie czego oczekujesz od samochodu.

.::PoZdRaWiAm::.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak zaplanować powrót z wakacji?
    Wracając z urlopu samochodem należy zadbać o odpowiedni odpoczynek, zaplanować postoje i utrzymywać prędkość zgodną z przepisami. Odpowiedni odpoczynek Kierowca powinien być wypoczęty i wyspany. Najlepiej podróż wcześniej ...