Samochód za około 20 tys złotych

Samochód za około 20 tys złotych

10 Maj 2010, 15:44

Cześć. Poszukuję jakiegoś fajnego samochodu z cenie około 20.000 zł. "Fajny" znaczy się taki, żeby ładnie się prezentował, miał sportową nutkę aranżacyjną, moc nie jakaś olaboga 500KM, ale koło 120-130KM w pełni zadowalające - po prostu bryka do powożenia się ;)

Odpadają już na początku złote Bertone - znajomy taką posiada, więc nie bądźmy chamami ;d
Zastanawiałem się nad Toyotą Celicą z 2000/2001 roku. Co powiecie o tym aucie?
Podawajcie propozycje różnych marek z tymi kryteriami, coś właśnie z typu Astry Coupe czy Celici.
młody.man
Nowicjusz

Miejscowość: jestem?

Re: Samochód za około 20 tys złotych

10 Maj 2010, 16:19

Linki poglądowe, nawet nie patrzyłem czy powypadkowe i poskładane, chodzi o przykład wizualny:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów
    W listopadzie 2012 r., wraz z modelem ADAM "Cup", Opel powrócił do sportu samochodowego. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie będzie okazją do prezentacji kolejnego osiągnięcia firmy: jest to nowa studyjna wersja ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył