Seat Ibiza IV, potrzebuję porady!

Seat Ibiza IV, potrzebuję porady!

03 Lut 2016, 11:14

Witam serdecznie wszystkich użytkowników !
Jestem nowym użytkownikiem i potrzebuję waszej rady na temat tej Ibiz-ki. Co o niej sądzicie ? Byłby to mój pierwszy samochód! Użytkowanie w mieście, czasem w trasę.
[link wygasł]

Pozdrawiam. Dzięki.
robert1904
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Seat Ibiza IV, potrzebuję porady!

03 Lut 2016, 15:08

To jest III generacja często uznawana za IV. To jest IV
[link wygasł]
Co do linka to ładnie się prezentuje i przyzwoity silnik ale dużo pali choć jest LPG więc drogo nie będzie. Obejrzyj :)
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: Seat Ibiza IV, potrzebuję porady!

03 Lut 2016, 16:01

W przedliftowych Ibizkach (przed 2006) ten silnik miał problem z zamarzającą odmą i cewkami zapłonowymi. Jeśli nie stać Cię na polifta (myślę, że jakieś 14k trzeba mieć na sensowną sztukę) to poszukaj może Toyoty Yaris, coś w tym stylu:
[link wygasł]
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 2
Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KONKURS - zaproszenia na Motor Show 2019 KONKURS - zaproszenia na Motor Show 2019
    Rozpoczął się właśnie konkurs dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do 25 marca włącznie). Tym razem mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na "Vip Day" i cztery podwójne zaproszenia na ...
    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...

•