SEAT LEON 1.9 - PROSZE O POMOC

03 Wrz 2011, 20:34

WITAM PRZYMIERZAM SIE DO KUPNA SAMOCHODY SEAT LEON 1.9 ZNALAZLEM FAJNE AUTO ALE MAM PROSBE CYZ MOZECIE OCENIC CZY NIE JEST ZA TANIE ALBO SLYSZELISCIE COS O NIM. WIARZE SIE TO Z WYJAZDEM DO NIEMIEC PO SAMOCHOD TROCHE WCIEMNO WIEC WOLE SIE COS DOWIEDZIEC LADNIE WIADOMO ZE WYGLADA NA ZDJECIACH ALE NIECHCE SIE ROZCZAROWAC TYM BARDZIEJ ZE TO 1 ZAKUP MOJ W ZYCIU LINK DO AUTA WYRAZCIE SWOJE OPINIE Z GORY DZIEKI

[link do mobile.de wygasł]
mrybka24
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: seat

05 Wrz 2011, 01:21

Ładnie wygląda na zdjęciach,bo jest mocno odpicowane na sprzedaż...Przekonuje mnie o tym wyplakowany silnik...Jest on czystszy niż nowy w fabryce.
Seat jak to Seat...Dosyć szybko zużywa się wnętrze auta. Poza tym mechanicznie to dobre auto.Tylko pamiętaj ,że w opisie tego auta już figuruje FDP (DPF) czyli filtr cząstek stałych i dwumasa.Mam nadzieję,że wiesz o co chodzi..?
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

05 Wrz 2011, 08:48

Nowego Leona z tym silnikiem można było kupić za niecałe 60tys. zł więc taka cena za 3 latka z przebiegiem prawie 100tys. km wcale nie jest jakaś super okazyjna, tym bardziej, że dojdą opłaty.
A za niewiele ponad 50tys. zł można mieć nowe 1.2 TSI.
Seaty warto rozważać jako nowe samochody, są niedrogie a poza tym jak to VAG'i szybko się zużywają.
Mój wujek ma takiego Leona, ładne auto, nie jest awaryjny,całkiem fajnie się prowadzi ale jakość wnętrza i spasowania jest tragiczna, podobnie było z Leonem II ojca kumpla.
Te samochody po 50tys. zł sprawiają wrażenie tak zmęczonych jakby miały 150tys. km za sobą.
Jasiek90
Stały forumowicz
 
Posty: 2899
Miejscowość: Zawichost
Prawo jazdy: 01 01 2001
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Chrysler PT Cruiser/Seat Arosa
Silnik: 2.4-152 KM/ 1.7 SDI
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...