Seat leon, vectra, peugeot 307 ? Prosze o pomoc w wyborze!

[Seat leon, vectra, peugeot 307] ? Prosze o pomoc w wyborze!

19 Cze 2007, 14:57

To moj pierwszy post na forum. Mam bardzo duzy dylemat, poniewaz szukam auta do 30tys zl, a im dluzej szukam tym mniej wiem co mam kupic. Moze napisze ze auta mi potrezbne do podrozy POLSKA-Holandia, przynajmniej 5x w roku. Zastanawiam sie nad jednym, w holandii gdzie mieszkam jest duzo samochodow ale wiekszosc ma przbieg powyzej 150tys km, a w PL co drugie ogłoszenie jest ponizej 100tys i sa ta samochody sprowadzone z zagranicy, dziwne to troche. Nie wiem u kogo mam kupic i gdzie?! Moze ktos moze doradzic jakie auto i gdzie? leon, vectra i 307 podobaja mi sie najbardziej wiec mysle ze cos tego bym chcial. Nie chce kupowac kombi! Z gory dzieki za rady!
zabaco
Nowicjusz

Re: Seat leon, vectra, peugeot 307?? Prosze o pomoc w wyborz

19 Cze 2007, 15:37

Jeśli chodzi o podróże małe i duże, takie jak napisałeś, to raczej Vectra by Ci pasowała tu najbardziej, głównie ze względu na bezpieczeństwo (w końcu to nie jest mały samochód) a i jest to wygodny samochód. Nie palą wcale dużo, no i w ogóle ludzie sobie je raczej chwalą.
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich

19 Cze 2007, 15:43

zabaco: nie kieruj się przebiegami w polskich ogłoszeniach...Jeśli masz możliwość kupna na miejscu - tak uczyń i popieram vectrę.
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina

19 Cze 2007, 16:04

A czy jest mozliwosc sprawdzenia przebiegu?? Mieszkam w taki regionie ze ciezko tu o tani samochod, a znajomych holendrow pytam gdzie moge kupic to odpowiedz jest ta sama - w salonie... Byłem na giełdzie w Antwerpii ale nic ciekawego nie ma, a pozatym 90% sprzedajacych to turcy, wiec to chyba gorzej niz kupic auto w pl:) Ale jeśli ktos zna kogos kto sciaga z tad samochody i moze podac mi jakies namiary to bede wdzieczny.
zabaco
Nowicjusz

19 Cze 2007, 20:21

:shock: Czy mi się wydaje, czy Holandia nie graniczy przypadkiem z Niemcami, Belgią i Luksemburgiem? Masz wokół siebie cały rynek używanych samochodów, a pytasz, gdzie kupić? Przecież te, które w Polsce mają po 120Tkm są skąd, jak nie od Turków ciągnięte i przekulane w dół? Masz rynek wokół siebie - polukaj dobrze; w gazetach nie ma ogłoszeń? Wejdź na mobile.de i przeglądaj do woli. :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny

Miejscowość: Mosina
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light