Seat Leon do 11 tysięcy

Seat Leon do 11 tysięcy

04 Lis 2017, 22:29

Cześć,
Po wcześniejszym poście doszedłem do wniosku, że warto dozbierać i kupić coś ciekawszego.
Jestem ciekaw czy kupienie Seata Leona I do około 11 tysięcy (max.) jest dobrym pomysłem? W grę wchodzą jedynie silniki benzynowe, myślałem nad 1.6. bo planuje to odrazu zagazować (jazda typowo miejska, 70km dziennie).
Czy warto brać pod uwage samochody sprowadzane? Bo mnie straszą ludzie, że wszystko co sprowadzone w tej cenie to musi być szrot.
Jakie wasze zdanie na te tematy? Prosiłbym o pomoc w wyborze egzemplarzu. Dzięki wszystkim z góry
olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Seat Leon do 11 tysięcy

07 Lis 2017, 00:48

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Co o tych myślicie? Warto oglądnąć czy raczej nie bardzo?
olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wirtualny salon Audi w Warszawie Wirtualny salon Audi w Warszawie
    Londyn, Paryż, Berlin, Pekin, Istambuł, Moskwa, a teraz Warszawa. Wczoraj, 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w naszym kraju ekskluzywny salon Audi City. Audi City wyznacza kierunek, jak ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Toyota Corolla 1981 rok, tylne światła
      Football samochodowy
      Volkswagen Polo R WRC, droga szutrowa
      Abarth 695 biposto