Seat Leon do 11 tysięcy

Seat Leon do 11 tysięcy

04 Lis 2017, 21:29

Cześć,
Po wcześniejszym poście doszedłem do wniosku, że warto dozbierać i kupić coś ciekawszego.
Jestem ciekaw czy kupienie Seata Leona I do około 11 tysięcy (max.) jest dobrym pomysłem? W grę wchodzą jedynie silniki benzynowe, myślałem nad 1.6. bo planuje to odrazu zagazować (jazda typowo miejska, 70km dziennie).
Czy warto brać pod uwage samochody sprowadzane? Bo mnie straszą ludzie, że wszystko co sprowadzone w tej cenie to musi być szrot.
Jakie wasze zdanie na te tematy? Prosiłbym o pomoc w wyborze egzemplarzu. Dzięki wszystkim z góry
olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Seat Leon do 11 tysięcy

06 Lis 2017, 23:48

olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Golf R Cabriolet Volkswagen Golf R Cabriolet
    Volkswagen zaprezentował najszybszego kabrioleta w historii marki. Golf Cabriolet w wersji R posiada silnik 2.0 TSI o mocy 195 kW/ 265 KM i rozpędza się od 0 do 100 km/h w 6,4 s. Wszystkie modele produkowane z oznaczeniem ...
    SKODA Octavia III generacji to synergia mocy i oszczędności SKODA Octavia III generacji to synergia mocy i oszczędności
    Trzecia generacja SKODY Octavii to festiwal mocy. Przyszły użytkownik ma wybór spośród ośmiu nowoczesnych silników benzynowych TSI i wysokoprężnych TDI Common Rail. Pomimo dużej skali mocy, aż do 180 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7