Seat Leon do 11 tysięcy

Seat Leon do 11 tysięcy

04 Lis 2017, 22:29

Cześć,
Po wcześniejszym poście doszedłem do wniosku, że warto dozbierać i kupić coś ciekawszego.
Jestem ciekaw czy kupienie Seata Leona I do około 11 tysięcy (max.) jest dobrym pomysłem? W grę wchodzą jedynie silniki benzynowe, myślałem nad 1.6. bo planuje to odrazu zagazować (jazda typowo miejska, 70km dziennie).
Czy warto brać pod uwage samochody sprowadzane? Bo mnie straszą ludzie, że wszystko co sprowadzone w tej cenie to musi być szrot.
Jakie wasze zdanie na te tematy? Prosiłbym o pomoc w wyborze egzemplarzu. Dzięki wszystkim z góry
olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

Re: Seat Leon do 11 tysięcy

07 Lis 2017, 00:48

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Co o tych myślicie? Warto oglądnąć czy raczej nie bardzo?
olaf557
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 22 10 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę? Kierowca vs. rowerzysta - jak bezpiecznie dzielić drogę?
    W ostatnich latach coraz więcej osób przesiada się na rower i niestety nie wszyscy uczestnicy ruchu wykazują się znajomością przepisów – dotyczy to zarówno rowerzystów, jak i kierowców. ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD" Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•  
    • VERVA Street Racing 2010
      Le Mans Classic 2012, BMW Motorsport, 14
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Meksyku, wymiana koła
      Suzuki Vitara w terenie leśnym