Seat leon który wybrac?

14 Mar 2010, 19:51

Witam mam pytanie który z tych seatów leon jest dobry w miare co by można było jechac mozecie mi podpowiedzieć.?

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
wik23
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: z fs

14 Mar 2010, 22:11

Ja bym bym brał 2 od góry :mrgreen:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

14 Mar 2010, 22:30

Pierwszy walony przodem.
Drugi wygląda lepiej ale szczeliny na masce i tak nie są równe - do obejrzenia na miejscu.
Trzeci wygląda ogólnie dobrze, nad lewą lampą maska na zdjęciu nieco odstaje - do sprawdzenia.
Czwarty również walony przodem.
Piąty wydaje się być najładniej spasowany ale znów kolor paskudny jak dla mnie. Do tego komora silnika wypucowana aż się świeci.
Podsumowując:
Stłuczka nie dyskwalifikuje żadnego z tych samochodów - to rzecz normalna.
Warto jechać obejrzeć je jeśli nie masz daleko, bo tutaj to tylko zdjęcia i to przeważnie kiepskiej jakości, a na żywo może okazać się że wygląda o wiele lepiej ale niestety też może okazać się że jest w znacznie gorszym stanie.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

15 Mar 2010, 00:14

A co powiecie o tych jeszcze te mi sie żuciły w oczy.Pytam sie bo ja sie kompletnie nie znam i chce pojechac sam bo po autko bo nikogo nie mam kto by mógł jechac zemną i na miejscu dac autko na przeglad i jak by było wszystko oki to bym wzioł i już.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]



ps:
stasiowski121 bardzo ładnie mi opisałes dzieki.
wik23
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: z fs

15 Mar 2010, 06:02

Nie ma za co.
Pierwszy już poszedł
Drugi ładny, dobrze spasowany natomiast wygląda mi na przebieg pomnożony przez dwa.
Kierownica ma inny odcień niż maskownica poduszki na niej.
Trzeci wyglądem przeciętny ale za to ładnie spasowany i w miarę zadbany. Do myślenia tylko mogą dawać te szczeliny między tylnymi światłami - czy aby nie są za wielkie.
Czwarty - maska z prawej zachodzi nieco na reflektor - może to wina zdjęć ale obejrzeć warto - bo do niczego innego przyczepić się w tym aucie nie można.
Ostatni też prawdopodobnie miał coś z przodem bo szczeliny nie za bardzo równe i wnętrze jakoś tak widać że wymęczone. Ale obejrzeć jak nie daleko masz można.

Nawet jeśli był któryś walony nie mocno a profesjonalnie naprawiony co potwierdzi badanie techniczne punktów podwozia to warto kupić
Znaleźć dziś samochód niebity, sprowadzony z niemiec to na prawdę wyzwanie nie wspominając o oryginalnym stanie licznika.
Ostatnio edytowany przez stasiowski121, 15 Mar 2010, 15:36, edytowano w sumie 1 raz
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

15 Mar 2010, 11:34

witam podepnę się do tematu [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] co sądzicie o nim?
rumek19.88
Nowicjusz
 
Posty: 36
Miejscowość: wawa

15 Mar 2010, 13:54

Co do tematu to zgadzam sie ze stasiowskim121,te Leony mają to co opisał a co do tego Leona powyzej to dupnięty był w przodu i z tyłu ale nie wygląda żeby to było cos powaznego,ogólnie mysle że mimo to warte zainteresowania,jedyne co mnie rozbawiło w tym ogłoszeniu to przebieg i czysciutki silnik,jakby wogóle nie pracował.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Mar 2010, 19:18

A co powiecie o tym samochodzie ładny egzemplarz wydaje mi sie co?Prosze o odp.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
wik23
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: z fs

16 Mar 2010, 19:32

Z wierzchu ładny, choć zderzak opadnięty prawą stroną, natomiast wnętrze... Na pewno nie tak wygląda wnętrze po 145 tyś km! Kierownica jakaś dziwna, pierwszy raz widzę na oczy taką, ale nie twierdzę że jest kombinowana bo tego nie wiem.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2201
Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

16 Mar 2010, 20:00

No ładnie wygląda ale fakt kierownice też pierwszy raz na oczy widze no i przebieg wiadomo co i jak.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

16 Mar 2010, 20:49

Ta kierownica występuje w lepiej wyposażonych leonach.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

16 Mar 2010, 21:14

Ale ta kierownica jest wielkości takiej samej jak ta druga bez skury,czyli ta kierownica z skórą jest lepsza prawde mówiąc i chyba ładniej wyglada z skóra co wy na to?

PS:Czyli można jechac po niego zobaczyc jak nic niedogodnego nie widać na fotkach?
wik23
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: z fs

16 Mar 2010, 22:09

Kierownice nawet sam sobie możesz obszyć a tego Leona myśle ze mozesz podjechac obejrzeć.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Mar 2010, 08:10

a czy opłaca się sprowadzić auto z Niemiec lekko uszkodzone np błotnik zderzak podobno takie auta są trochę tańsze i liczniki tak nie kręcone
rumek19.88
Nowicjusz
 
Posty: 36
Miejscowość: wawa

17 Mar 2010, 08:57

Czasami opłaca sie kupić auto uszkodzone bo jego naprawienie mniej wyjdzie niż auto które bys kupił u nas w całości.Jesli auto jest lekko uszkodzone jak piszesz to myśle że można.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012