Sedan/Limuzyna/SUV Które wybrać?

04 Lis 2015, 12:24

szybki napisał(a):Łoj nie obrażaj się

Nie obrazam ,ale ja nie zaczalem i staram sie byc uprzejmy wiec ...
I tak zgadzam sie w 100% Cayenne jest powiedzmy polaczone z VW Taouregiem, skrzynie, hamulce, podloga, itd.

A napisalem o tym aucie w taki, a nie inny sposob bo akurat je wbralem z suwow audi q7, bmw x5, volvo xc90, vw taureg. Na BMW x6 mnie nie stac a mi sie podoba. Pickupy mi sie podobaja, ale w miescie gdzie mieszkam raczej malo praktyczny.

DjMatti napisał(a):Napisałem na forum dlatego, że mam dylemat. można wyłożyć ( jednak jest troche kasy) i jeździć starszym autem rok 2003-2005(np porsche) a za tą samą cenę można mieć czasem 2,3,4, letnie auto (fakt troche oklepane ale jednak)


Tak mozna i mozna wybrac, kupic porsche bez " poduszek" dosc awaryjnego zawieszenia tak samo jak w mercedesach, brak szczelnosci itd.
Jesli szukasz zwyklego dupowozu bez ikry to ok moze byc i passat lub jakies auto 2-3 letnie i wierz mi szybko sie znudzisz.

Nie wiem ile masz lat i czy masz rodzine dzieci.

ALe wiem, ze audi q7, Porsche Cayenne, Infinity Fx z 2005 roku beda znacznie lepiej wygladaly :) na podjezdzie niz nowy passat z 2014 roku :)

Duzy kolejny plus siedzisz wyzej nie oslepiaja Cie po oczach inne auta.

Ja jeszcze raz podresli, ze mimo drogiego servisu ( wiekszosc suwow) wybralem porsche. Lepiej jezdzi niz wyglada, radzi sobie i jest bezpieczniejsze niz autak kompaktowe itd.

Jesli masz mozliwosc przejdz sie idz do komisu usiac w auto zobacz popatrz.
Jesli chcesz oszczedzac i boisz sie ewentualnych napraw itd kup autko jak kowalski.

DjMatti napisał(a):Wujek ma Q7 już 5 rok , właśnie 3.0 Tdi, nic oprócz wymiany oleju,


3.0 oszczedne silniki, ale po przebiegach 150tys zaczynaja sie servisy. Sa ok z malymi przebiegami , ale pozniej moga wydrenowac kieszen...
I wybacz ja osobiscie nie lubie tych silnikow :) lubie dobre brzmienieV8 V6 Fakt maja ladny moment i moc , ale... Moze kiedys cos takiego kupie.
marcinkm
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 01 01 2004
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Bmw e60 530i
Silnik: 3000
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

04 Lis 2015, 12:33

mike1735 napisał(a):no fajnie lata szkoda że tylko 110KM ale turbina z VTG nawet robi robotę szkoda że tylko 5 biegów. Gdyby tak wysadzić graty z ST do kombi


A nie myslales o Fordzie Mondeo ST ja jak pisalem mialem tego ST220 3.0v6 benzyna, ale sa tez diesle i przyznam , ze jedza fajnie i wyposazenie tez jest swietne. Bardzo duze auto znacznie wieksze niz bmw e39 5 czy e60 5 wiksze niz audi a6 w srodku. I prowadzi sie swietnie.

obejrzyj ja kupilem je po obejrzeniu tego, :) tak samo jak wczesniej kupilem mazde 6 2.3 sprt, forda St czy teraz porsacha. Po prostu mnie wzielo :) Osobiscie auto bardzo polecam mowie o mondeo ST220 czy modelu ST diesel.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

marcinkm
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 01 01 2004
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Bmw e60 530i
Silnik: 3000
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004