Skoda Fabia Odpalanie

Skoda Fabia Odpalanie

14 Kwi 2012, 07:21

Witam!
A mianowicie dziś moja Skoda Fabia 1.4 rano odpaliła normalnie przejechałem 2KM
(DO SKLEPU).Zgasiłem postała z 15 min. Wchodzę do niej przekręcam kluczyk a tu kreci normalnie i załapać nie chce;/ no dobra to drugi raz to samoo .... No to trzeci raz to samo ale lekko lekko wkręcała się już na obroty coś już załapała.Jadę spowrotem do domu zgasiłem odpaliłem i odpaliła normalnie jak by problemu nie było. Przypomnę że to 1.4 MPI.Dziękówa z góry ! Szerokości.
sebastian131313
Nowicjusz

Miejscowość: Konin
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4 MPI 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

Re: Skoda Fabia Odpalanie

16 Maj 2012, 10:55

Czasami zwykła wilgoć potrafi płatać psikusy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy