Skoda Fabia

17 Paź 2014, 18:38

Witam.
Proszę o poradę.

Co sądzicie o Skoda Fabia 1,4 z gazem.
Poj. silnika: 1 400 cm3 , Rok produkcji: 2005 , Paliwo: LPG , Moc silnika: 75 KM , Przebieg: 182 000 km , Stan techniczny: Nieuszkodzony , Typ nadwozia: Kombi .


Autko wyposażone w gaz,butla i homologacja oczywiście ważna.
Spalanie gazu do 9 litrów maksymalnie.
Skoda miesiąc temu miała wymieniane całe sprzęgło koszt 650zł.
Ma założone alufelgi "15".Wyposażona w centralny zamek,abs,wspomaganie kierownicy,czujniki parkowania,radio cd,poduszki powietrzne.

Myślę nad kupnem tego auta.
szewo11
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Nie mam

21 Paź 2014, 11:54

Obejrzyj dokładnie blachę, szczególnie klapę z tyłu.
Ja ogólnie ze swojej Fabii jestem bardzo zadowolony, ale nie wiem jak wygląda ten egzemplarz który wpadł Ci w oko.
U mnie spalanie w mieście dochodzi do 10l. Silnik nie jest wyścigowy, ale do codziennej jazdy jest w sam raz. Dopóki nie włączysz klimy, wtedy zaczyna być słabo ;)
Error404
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Prawo jazdy: 19 06 2003

22 Paź 2014, 13:58

A, i jeszcze jedno: mimo, że to kombi, nie spodziewaj się samochodu rodzinnego :)
Owszem, po złożeniu foteli da się zapakować na wakacje dwa rowery i bagaże, a nawet raz udało mi się przewieźć przeszło dwumetrowy moduł od szafy z Ikei, ale to są ekstremalne przypadki.
Szczególnie, że sporo miejsca zajmuje pokrowiec z kołem zapasowym (na jego miejscu jest oczywiście zbiornik LPG)
Error404
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Prawo jazdy: 19 06 2003

31 Paź 2014, 10:20

Małe auto wbrew pozorom. Silnik1,4- 75 lepszy od czeskiego 1,4-68KM. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi RS 6 Avant V8-Biturbo 4.0 TFSI 560 KM i 700Nm
    Nowe Audi RS 6 Avant to symbol technicznych możliwości jutra. Nowy model jest lżejszy i silniejszy niż jego poprzednik, a jego osiągi są jeszcze lepsze. Od zera do 100 km/h przyspiesza w czasie 3,9 s, a na życzenie klienta ...
    Mazda5 bardziej elegancka, praktyczna i bezpieczna
    Mazda5 to model, który wprowadził przesuwane drzwi boczne do świata minivanów. Dostępny w trzech nowych kolorach karoserii – czerwonym Zeal Red, czarnym Jet Black i szarym Meteor Grey. Wnętrze samochodu ...