Skuter na fakturę Vat

Skuter na fakturę Vat

25 Sie 2014, 00:24

Witam
Zakupiłem około tygodnia temu skuter, sprowadzony z Francji uszkodzony na fakturę vat marżę wystawioną na mnie.
Posiadam również wyciąg z danymi firmy tzn z potwierdzeniem, że firma istnieje(nie pamiętam jak to sie nazywa).
Naprawiłem go i chciał bym go odsprzedać. I tu moje pytanie:
-Czy mam jakiś okres na zgłoszenie go do jakiś urzędów np U-S bądź gdzie indziej?
-Czy muszę wnieść jakieś opłaty za niego?
-Oraz przy sprzedaży muszę dać kupującemu to potwierdzenie, tej firmy że istnieje fakturę Vat, oraz umowę K-S miedzy nami, czy coś jeszcze?

Wiadomo że kwota na umowie będzie podana ta co na marży, żeby nie płacić podatek od wzbogacenia.
-Prosił bym o szybką pomoc oraz o uzupełnienie mojej niewiedzy bądź nadwiedzy czy muszę coś jeszcze.
Jaworek165
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 09 2014
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Audi A4 B6/ Yamaha BWS
Silnik: 1.8T 190KM/70ccm
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4 [B] Getz 1,3 / Micra K12 1,2 / 206 1,4 / Fabia I 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 75KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Getz 1,3 - 82KM - Nissan Micra ...
    Prestiżowa nagroda Prestiżowa nagroda "Red Dot" dla samochodu Skoda Rapid
    SKODA Rapid otrzymała prestiżową nagrodę "Red Dot" przyznaną za wzornictwo. 37 ekspertów z jury konkursu "Red Dot Design Award" przyznało jedną z bardziej pożądanych nagród modelowi Rapid. Auto wyróżniono ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył