SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

SŁABE CIŚNIENIE POALIWA-OPEL ZAFIRA 1,8

21 Gru 2011, 00:16

witajcie mam opel zafira rok 2000 1,8 silnik 115km -x18xe1-od paru miesięcy samochód przerywał jeżdząc na benzynie,auto ma też instalacje lpg!!!-ale od miesiąca nie chce ani zapalic na benzynie ani jechać-podpiąłem go pod komp. i wyświetliło sie słabe ciśnienie paliwa-wymieniłem filtr paliwa ale nic to nie daje-ciśnienie jest słabe-jakie powinno byc ciśnienie i jak to sprawdzić-i co może być przyczyną tego słabego ciśnienia??czyżby pompa paliwa??
kriskris76
Nowicjusz

Miejscowość: tarnowskie góry
Prawo jazdy: 16 01 1995
Auto: opel zafira a 1,8-115km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę Mercedes AMG C-Coupe DTM testowany przez Roberta Kubicę
    Robert Kubica ma za sobą pierwsze testy Mercedesa AMG C-Coupé DTM na torze Ricardo Tormo nieopodal Walencji. Polski kierowca musiał oswoić się z obcą mu charakterystyką prowadzenia samochodu wyścigowego DTM - najpopularniejszej ...

•