Sonata 2001r, 2.0 136koni

Sonata 2001r, 2.0 136koni

11 Lip 2016, 22:15

Witam. Od dłuższego czasu poluje na sonate z roczkow 2001-2004. Znalazłem coś takiego, może ktoś coś wie na ten temat albo ma blisko oblukac bo ja mam 450km.

[link wygasł]

Czy tu gaz będzie dobrze chodził? Czy cena auta wydaje się słuszna? Butla z gazem będzie do kupienia bo jest sprowadzony więc wiadomo ze niewazna.

Z góry dzięki za jakiekolwiek info.
Pozdrawiam.
Tuba
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 03 2012
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Nie mam

Re: Sonata 2001r, 2.0 136koni

11 Lip 2016, 22:33

Obowiązkowo podepnij pod kompa albo tester, bo lubi w nich padać czujnik położenia wału korbowego. A skubany siedzi głęboko, trzeba rozbierać rozrząd.
Aczkolwiek ten jest mocno przewartościowany i trochę wiejski styl, tak oszpecić Sonatkę.
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Civic VIII, Laguna III , C4 II
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Systemy zautomatyzowanej jazdy - bezpieczeństwo na drogach Systemy zautomatyzowanej jazdy - bezpieczeństwo na drogach
    Kiedy myślimy o samochodach przyszłości, w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl koncepty o śmiałych liniach czy napędzie wodorowym. Tak naprawdę jednak najbliższą, ważną zmianą w motoryzacji będzie masowe pojawienie ...
    Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...

•  
    • SEAT Ibiza ST
      Subaru Impreza
      Porsche GT3 RS
      Rajd Monte Carlo 2013, mapa