Spadek mocy Clio II KONTROLKA

Spadek mocy Clio II KONTROLKA

11 Kwi 2011, 13:28

Witam! mam problem. Wczoraj jak jechałem przy prędkości ok 60 - 70 (5 bieg) zredukowałem bieg, żeby wyprzedzić samochód i stało się... zaświeciła mi się taka kontrolka

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

samochód momentalnie zaczął zwalniać (spadek mocy) słabiej reagował na pedał gazu... zatrzymałem się na poboczu. Odłączyłem akumulator poczekałem 10 min. Podłączyłem go z powrotem odpaliłem samochód i było wszystko ok, ale i tak silnik inaczej działał. Tak jakby bardziej go trzęsło... POMOCY!!!
wyprany

Re: Spadek mocy Clio II KONTROLKA

13 Kwi 2011, 18:17

Podpiąć pod clipa i sprawdzić co za błąd pokaże , może cewka WN albo czujnik położenia wałka.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: Spadek mocy Clio II KONTROLKA

13 Kwi 2011, 20:33

to był błąd od kluczyka a utrata mocy po zimie, coś z kabelkami pod pedałem gazu (wd40 załatwiło sprawę) pozdro ;)
wyprany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-E] Q7 I 3,6 / Range Rover III 4,4 / RX 400h mk2 / Cayenne I 3,2 [SUV-E] Q7 I 3,6 / Range Rover III 4,4 / RX 400h mk2 / Cayenne I 3,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 250KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi Q7 I 3,6 FSI - 280KM - Land Rover ...
    Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek
    Audi A3 otrzymało od jurorów Euro NCAP pięć gwiazdek. Najwyższą ocenę model A3 dostał za ochronę kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, w teście zderzeniowym przednim i bocznym. Również dzieci są bezpieczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50