"Sportowy" samochód do 15000-20000

Re: "Sportowy" samochód do 15000-20000

28 Lut 2015, 14:14

Koniu napisał(a):Jag jest okej. Ekskluzywna wersja Mondeo. Tam tez były te silniki.

A ja wygląda kwestia LPG w takich silnikach (2.5 lub 3.0)? Dobry pomysł czy nie bardzo? Do tej pory jeżdżę Astrą z LPG i doświadczenia mam raczej pozytywne. Jeśli jest oparty na Mondeo, to rozumiem, że naprawy też nie zjedzą za dużo?

szybki napisał(a):Tytuł "sportowe" szukam a x-tape waży 1,6t więc jak to jest?

Dlatego "sportowe" w cudzysłowie. Nie chcę typowej wyścigówki. Poza tym Jaguar "wyszedł" z Lexusa IS200, który też zbyt sportowo nie wygląda :)

Pozdrawiam,
Łukasz
lukaszzet
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1950
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Opel
Paliwo: Benzyna

Re: "Sportowy" samochód do 15000-20000

28 Lut 2015, 15:34

Spokojnie można gazować.
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych? Jak działa ogrzewanie w pojazdach elektrycznych?
    Do ogrzewania kabiny w pojazdach z silnikami spalinowymi służy nagrzewnica włączona w obieg cieczy chłodzącej silnik. W pojazdach elektrycznych tego źródła darmowego ciepła już nie ma, ale przecież wystarczy zastosować ...
    Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn Night Power Grand Prix 2012 - Olsztyn
    W Sobotę 26 maja Olsztyn zamienił się w nocną stolicę streetracingu. Kilkadziesiąt aut z kilkusetkonnymi silnikami ścigało się na ulicy Lubelskiej w Olsztynie obok Makro. Na NIGHT POWER Grand Prix chyba nikt się nie nudził. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI