Sposób na przegryzione kable

29 Paź 2008, 12:08

Witam. Mam problem! Już trzy razy wymieniałem kable zapłonowe po przegryzieniu przez "coś". Czy macie może jakiś sprawdzony sposób aby zapobiec dalszym wymianom? Pomóżcie
fricel
Nowicjusz
 
Posty: 2

29 Paź 2008, 12:17

Najlepszy sposób to wywabić gryzonie z pod maski.........
v40
Początkujący
 
Posty: 163

29 Paź 2008, 17:16

Ja wiem tylko w jaki sposób?
fricel
Nowicjusz
 
Posty: 2

29 Paź 2008, 17:34

Próbuj zostawić na noc gdzieś blisko kabli trutę na gryzonie i przy samochodzie też :) powinno pomóc.
Fiat Tipo 1.4 AGT cat i.e. dla mnie bomba POZDRO
blyskacz17
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: Car city

29 Paź 2008, 18:22

blyskacz17 napisał(a):Próbuj zostawić na noc gdzieś blisko kabli trutę na gryzonie i przy samochodzie też :) powinno pomóc.


A co bedzie gdy mysz najje sie trutki i zdechnie pod tapicerka, wydzielając przyjemna woń? :evil: Ja bym proponował odstraszacz ultradźwiekowy plus ewentualna łapke na gryzonie.
Trabant-moj mały świat...
Hajs
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 128
Miejscowość: Zamość

30 Paź 2008, 00:05

Slyszalem ze takie szkody najczesciej wyrzadzaja kuny domowe... podobno te odstraszacze ultradzwiekowe nie dzialaja, z kolei ponoc pomaga kostka toaletowa powieszona gdzies pod maska...
muzzy33
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 96
Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Subaru Crosstrek
    Crosstrek w wersji benzynowej również znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu Consumer Reports. Silnik 2,0 l typu bokser ma moc 153 KM. W testach największej organizacji konsumenckiej w USA samochód uzyskał ...

31 Paź 2008, 09:39

Odstraszacz ultra mam w garażu, i z obserwacji widze, ze działa, mam rozłożona trutkę i odstraszacz, gdy był on podłaczony był spokój, a gdy zabrałem go gdzie inndziej (bo tu nie ma przecież myszy) trutka momentalnie zaczeła znikać... czyli cos tam daje.

Z odstraszaniem zapachowym to jest tak, ze to co mysz poczuje, poczujemy i my w samochodzie. No ale coś za coś :/
Trabant-moj mały świat...
Hajs
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 128
Miejscowość: Zamość

31 Paź 2008, 23:21

Hello. Mialem podobny problem jak Ty. To co mi pomoglo, to ultradzwiekowy odstraszach zasilany bezposrednio z akumulatora. Koniecznie po kazdej "wizycie" kuny domowej umyj dokladnie silnik i komore silnika. W innym przypadku bedziesz mial te wizyty systematycznie. Podobno pomaga wiazka siersci od psa zawieszona kolo silnika.
Antares69
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 35