SUV, miasto i trasa do 50-60.000

27 Kwi 2019, 15:45

Witam,

Kilka sedanów już za mną i chciałbym teraz kupić SUV'a. Byłem wcześniej nastawiony na Volvo XC60 ale odpuściłem.
Zastanawiałem się nad Kugą I gen., którą idzie dostać z tego co widzę poniżej budżetu nawet, interesowała mnie wersja z 2.5T + automat, miałem okazję jeździć II gen. ale była bardzo podatna na podmuchy boczne. Co sądzicie o I gen i tym zestawieniu 2.5T + automat?

W grę jeszcze wchodziło BMW X1 z 2.0 184km.
Auto będę użytkował bardziej na trasy niż po samym mieście, tylko automat.
Kason
Nowicjusz
 
Posty: 29

27 Kwi 2019, 18:02

Kason napisał(a):miałem okazję jeździć II gen. ale była bardzo podatna na podmuchy boczne.
kto by pomyślał, że w wysokim aucie takie hece :ok:

Jeśli mówimy o tej dwójce, to Ford będzie lepszym wyborem - pewniejsza technika, niższe koszta serwisu i utrzymania
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14058
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

27 Kwi 2019, 18:18

Wysokie auto tak ale w tym egzemplarzu coś było nie tak, bo bardzo trzęsło. Ktoś mi później mówił, że to przez to, że II gen. znacznie odchudzili przez co jest, aż tak podatna. Jeśli chodzi o SUV'y to zdaje sobie sprawę, że nie można oczekiwać tego co po sedanie.

Tak przewijałem ogłoszenia i zainteresowało mnie V60, mimo, że budżet prawie 80k, do gościa mam niedaleko:

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Kason
Nowicjusz
 
Posty: 29

27 Kwi 2019, 19:01

V60 z USA, przebieg niepewny, poproś o fotki z USA jak bardzo był "dziubnięty"
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

28 Kwi 2019, 00:53

Miał tył walony, do zrobienia będzie jeszcze zmiana zegarów na EU i są gdzieniegdzie jeszcze jakieś odpryski, auto nie jest w idealnym stanie
Kason
Nowicjusz
 
Posty: 29

28 Kwi 2019, 07:50

Trochę dlubania w elektronice będzie, jest kilku w kraju fachowców od volvo którzy znają się na rzeczy. Dokładnie obejrzyj zdjęcia, poproś o VIN, wrzuć go do sieci może uda się znaleźć archiwum aukcji. Najbezpieczniej wykupić raport w Carfaxie.
Jak bardzo się napalisz na to auto podeślij VIN na pw, sprawdzę w moich źródłach co i jak.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Napęd E-Axle - Hybrydy Lexusa będą bardziej dynamiczne
    Lexus pokazał wprawdzie swoje pierwsze auto w pełni elektryczne, ale japoński producent wcale nie zamierza rezygnować z napędu hybrydowego. Inżynierowie pracują właśnie nad nowym układem E-Axle, który sprawi, że nawet ...
    Lexus LS - limuzyna do dyspozycji Agnieszki Radwańskiej
    Lexus Polska, przy wsparciu Lexus Europe - podpisał umowę partnerską z Agnieszka Radwańska na rok 2013. Logo Lexus będzie widniało na tenisowym stroju Agnieszki Radwańskiej w wszystkich turniejach Wielkiego Szlema, turnieju ...