Szukam konkretnego modelu Audi

26 Sie 2020, 14:08

Witam, dość nietypowe pytanie lub zły dział, za to przepraszam, lecz szukam Audi, które wygląda podobnie do A3 8P lub A6 C6 lecz światła są inne.. wyglądają jak ledy, ale nie do końca są to powiedzmy średniej wielkości "kropki" koło siebie. Sądzę, że te światła są w stocku auta.. nie wymieniane. Szukam cały czas, ale nigdzie nie mogę znaleźć, widziałem już drugi raz takie auto w realu. Na stronie skąd można sprowadzić, też widziałem takie Audi i nie kosztowało milionów.. myślę, że tak do 30 tys.
Skyner77
Nowicjusz
 
Posty: 3

27 Sie 2020, 11:44

Skyner77 napisał(a):lecz szukam Audi, które wygląda podobnie do A3 8P lub A6 C6 lecz światła są inne.. wyglądają jak ledy, ale nie do końca są to powiedzmy średniej wielkości "kropki" koło siebie
Może to jakieś podrabiane reflektory ze światłami do jazdy dziennej? Najlepiej jak być wrzucił zdjęcie takiego przodu ze światłami to wtedy powiemy czy taki model miał je w oryginale :)
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

27 Sie 2020, 16:15

Akurat był to tył auta.. pokaże podobieństwo, lecz ze zdjęcia to podobieństwo jest na 50% ponieważ były one dosłownie okrągłe ok. rozmiaru 3cm średnicy i w odstepie też jakoś z 4cm może więcej.. takie ledy ale trochę większe.. możliwe, że to przerobione Zdjęcie
Skyner77
Nowicjusz
 
Posty: 3

29 Gru 2020, 20:09

jestem na 99% pewny, że to nie oryginały
PadreVi
Nowicjusz
 
Posty: 6

29 Gru 2020, 20:53

Do starych tt jakaś firma robiła takie wieśniackie lampy, gdzie w każdej były po dwa "ringi"
Invi
Forumowicz VIP
 
Posty: 6604
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Fiat 500 - samochód do miasta
    Włoska propozycja ma w 2019 roku ponad 13-procentowy udział w rynku. Od stycznia do kwietnia 2019 roku zarejestrowano 756 samochodów. Fiat 500 to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących aut, które wyróżniają ...