Volvo S40 - prośba o ocenę konkretnego modelu

29 Mar 2009, 12:24

Witam. Czy mógłby ktoś rzucić okiem na to Volvo:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Fajnie wygląda ale niepokoi mnie w nim dwie rzeczy: brak emblematów Volvo na tyle samochodu oraz inny kolor wstawek na kierownicy i gałce skrzyni biegów (czarne) a inny kolor na boczkach (drewno). Jak myślicie z czego to może wynikać? Właściciel auta twierdzi, że nie zauważył różnicy. Prosiłbym o sugestie czy warto interesować się tym modelem. Pozdrawiam wszystkich
darek_s74
 

29 Mar 2009, 14:32

Brak tych znaczków na klapie bagażnika prowadzi do podejrzeń że mogło być stuknięte z tyłu poza tym widać ze odstawione specjalnie pod sprzedaż,
w razie kupna radzę udać się do mechanika, sprawdzić dokładnie geometrię, grubość powłoki lakieru, bo pachnie mi to dzwonem wypicowanym żeby popchnąć.
stasiowski121
 

29 Mar 2009, 15:43

Ja patrząc na ten samochod słyszę dzwięk dzwonu wielkości Zygmunta,to pierwsze zdjęcie szczególnie to pokazuje,te spasowania elementów odstające od lamp,w ogóle widać ,że samochod byl lakierowany i porządnie szpachlowany.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8482
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)

29 Mar 2009, 17:11

Dzięki za rady. Czyli trzeba chyba odpuścić. A tak fajnie na zdjęciu się prezentuje.
darek_s74
 
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Za kierownicą w Dacia Jogger
    Nowa Dacia Jogger ma wszystkie cechy, których poszukują rodziny w samochodach segmentu C: zwrotność, komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jogger jest zwrotny i łatwy w codziennym użytkowaniu. Kabina jest dobrze wyciszona ...