Tanie światła dzienne led - wasze opinie

Tanie światła dzienne led - wasze opinie

14 Wrz 2012, 18:40

Witam,
ostatnio wpadł mi do głowy pomysł zamontowania dziennych świateł.
znalazlem takie o coś:
[link wygasł]
Ma ktoś z was takie tanie? W sklepach chcą po 70zł. Na allegro widziałem sporo jest takich po 30zł.
Czy one są na nic? Czy może jednak warto kupić?
michaus
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 15 07 2009
Auto: Honda Civic MB2
Silnik: 1,4i
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Tanie światła dzienne led - wasze opinie

16 Wrz 2012, 10:01

Do Hondy chcesz zakładać taki badziew ???
Popatrz co sie dzieje na drogach - podoba ci się auto z choinkowym oświetleniem ??
Kup sobie DRLe z prawdziwego zdarzenia ...
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007

16 Wrz 2012, 10:12

ja kupiłem po 50zł dzienne w sklepie i jestem zadowolony.nie wyglądają brzydko a przede wszystkim mało prądu biorą.pamiętaj żeby kupić te z homologacja bo przez dwie kontrolę które miałem dwa razy się pytali o homologację dziennych.
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2002

16 Wrz 2012, 23:19

Tak wiem o homologacji.
Właśnie chcę się dowiedzieć czy to jest badziew czy nie. bo jeśli zamocuje i po dwóch tygodniach padnie to nie ma sensu. chcę w sumie 4 komplety kupić więc musze troszkę patrzeć na ceny:)
michaus
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 15 07 2009
Auto: Honda Civic MB2
Silnik: 1,4i
Typ: Liftback
Rok produkcji: 1999

17 Wrz 2012, 04:52

powiem tak ja na tych dziennych jeżdżę prawie pół i tak z 12tys km zrobiłem około na nich bo większość jeżdżę w dzień i jestem narazie zadowolony :)
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa
    Świat motoryzacji jest barwny i interesujący. Ale nie byłby taki, gdyby nie producenci prezentujący zupełnie inne podejście do tworzenia samochodów. W tym roku mija dokładnie 30. lat, odkąd kolorów motoryzacyjnemu ...
    Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę Nowy Golf otrzymał od Euro NCAP najwyższą notę
    Nowy Golf otrzymał od europejskiej organizacji ochrony konsumentów – Euro NCAP – najwyższą notę pięciu gwiazdek. Ponadto został wyróżniony prestiżową "Euro NCAP Advanced Awards " za innowacje w dziedzinie ...

•