Technik pojazdow samochodowych

technik pojazdow samochodowych

21 Gru 2010, 20:08

hey.co myslicie o szkole policealnej technik pojazdow samochodowych?czy oplaca sie tam isc-bedac wczesniej po hotelarstwie.czy wyniose stamtad odpowiednia wiedze?wiem ze szkola zalatwia praktyki.
jak myslicie?
kubaFan
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Technik pojazdow samochodowych

21 Gru 2010, 22:51

Wszystko zależy od tego, czy masz takie zainteresowania i co oraz ile wiesz na temat samochodów.
Być fachowcem od samochodów i być fachofcem, to wielka różnica. W obecnych czasach przy samochodach nie da się ścieminiać - trzeba naprawedę coś umieć i wiedzieć na ten temat, by zarobić.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Technik pojazdow samochodowych

22 Gru 2010, 23:59

Ja chodzę do takiej szkoły i powiem że mając 20-30 godz danego przedmiotu w ciągu roku szkolnego nie jesteś w stanie się wszystkiego nauczyć tak jak w technikum dziennym. Tym bardziej że skończyłeś hotelarstwo czyli nie miałeś na lekcjach nic o metalach nie mówiąc już o budowie samochodu tak że ciężko się czegoś nauczyć w tak krótkim czasie, ale ja Cię nie zniechęcam spróbuj może zostaniesz majstrem silnika:D
Ps: Nie dawno też ktoś założył taki temat i o dziwo też był z Poznania. Skontaktuj się z nim, może razem będziecie chodzić. Ale musisz poszukać ten temat bo mi się nie chce ale też był w motokąciku

[ Dodano: 22 Grudzień 2010, 23:06 ]
masz tu link ale gość chyba usuną konto bo pisze jako "Gość" a w tedy był zalogowany
https://www.forumsamochodowe.pl/mechanik ... t40518.htm
mirko50
Początkujący

Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy od: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

(Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...
    Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Fabia RS, podczas skoku
      Daewo Nexia II
      Volkswagen Touareg, bok
      Targi AutoSalon i AutoSerwis