PREMO - czy zna ktoś tę markę kosmetyków samochodowych?

31 Sie 2018, 08:11

Hej ludziska,
Czy ma ktoś może osobiste doświadczenia z kosmetykami Premo? Trafiłem ostatnio na ich stronę na Facebook'u, bo jakiś konkurs reklamowali. Ciekaw jestem czy faktycznie są takie dobre jak piszą, czy nadają się do użytku domowego a nie jak sugerują do myjni parowych.
Ktoś coś? Będę wdzięczny za opinie.
combi1
Nowicjusz
 
Posty: 9

31 Sie 2018, 08:36

combi1 napisał(a):Ciekaw jestem czy faktycznie są takie dobre jak piszą, czy nadają się do użytku domowego
Raczej nie bo z tego co wiem te ich środki są bardzo agresywne i trzeba uważać jak się je stosuje. Może napisz najpierw do czego dokładnie potrzebujesz środków do pielęgnacji czy mycia to wtedy będzie łatwiej doradzić bo do "użytku domowego" to szerokie pojęcie :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

31 Sie 2018, 08:46

W sensie takim, czy tylko trzeba mieć myjnię parową, czy w warunkach domowych można ich używać i czy będą tak samo skuteczne?
combi1
Nowicjusz
 
Posty: 9

06 Wrz 2018, 13:53

combi1 napisał(a):W sensie takim, czy tylko trzeba mieć myjnię parową, czy w warunkach domowych można ich używać i czy będą tak samo skuteczne?
Nie musisz mieć myjni parowej. Nie wiem o jaki dokładnie ci środek chodzi i co chcesz wyczyścić ale możesz spróbować je zastosować. Środki agresywne to takie których używa się do bardzo mocnych zabrudzeń i mogą w nie odpowiednim stężeniu zniszczyć bezpowrotnie powierzchnię którą czyścimy.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

24 Mar 2022, 08:18

Zamawiam środki od nich bo mają dobre. Zresztą kiedyś podpatrzyłem na myjni ręcznej jak tego używają i z ciekawości zamówiłem. Dziś większość środków do mycia zarówno z zewnętrz jak i wewnątrz mam od nich. Nie mam żadnych problemów - wystarczy dobrze przeczytać instrukcję bądź po prostu na ich stronie dobrze się wczytać.
jGarnek
Obserwowany
 
Posty: 1
Miejscowość: Wrocław
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Skoda Octavia RS
Silnik: 20tsi
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Renault Twizy w Łazienkach Królewskich
    Renault Twizy zostało zaprezentowane przy hipodromie w Łazienkach Królewskich, w czasie finałów zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Twizy daje początek nowej epoce pojazdów elektrycznych, ...