PREMO - czy zna ktoś tę markę kosmetyków samochodowych?

PREMO - czy zna ktoś tę markę kosmetyków samochodowych?

31 Sie 2018, 08:11

Hej ludziska,
Czy ma ktoś może osobiste doświadczenia z kosmetykami Premo? Trafiłem ostatnio na ich stronę na Facebook'u, bo jakiś konkurs reklamowali. Ciekaw jestem czy faktycznie są takie dobre jak piszą, czy nadają się do użytku domowego a nie jak sugerują do myjni parowych.
Ktoś coś? Będę wdzięczny za opinie.
combi1
Nowicjusz

Re: PREMO - czy zna ktoś tę markę kosmetyków samochodowych?

31 Sie 2018, 08:36

combi1 napisał(a):Ciekaw jestem czy faktycznie są takie dobre jak piszą, czy nadają się do użytku domowego
Raczej nie bo z tego co wiem te ich środki są bardzo agresywne i trzeba uważać jak się je stosuje. Może napisz najpierw do czego dokładnie potrzebujesz środków do pielęgnacji czy mycia to wtedy będzie łatwiej doradzić bo do "użytku domowego" to szerokie pojęcie :)
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

31 Sie 2018, 08:46

W sensie takim, czy tylko trzeba mieć myjnię parową, czy w warunkach domowych można ich używać i czy będą tak samo skuteczne?
combi1
Nowicjusz

06 Wrz 2018, 13:53

combi1 napisał(a):W sensie takim, czy tylko trzeba mieć myjnię parową, czy w warunkach domowych można ich używać i czy będą tak samo skuteczne?
Nie musisz mieć myjni parowej. Nie wiem o jaki dokładnie ci środek chodzi i co chcesz wyczyścić ale możesz spróbować je zastosować. Środki agresywne to takie których używa się do bardzo mocnych zabrudzeń i mogą w nie odpowiednim stężeniu zniszczyć bezpowrotnie powierzchnię którą czyścimy.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Żywy Warsztat czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019 "Żywy Warsztat" czyli eksperci goszczą ekspertów - Targi TTM 2019
    Dla każdego mechanika i właściciela warsztatu targi branżowe to dobra okazja do obejrzenia najnowszych produktów i urządzeń do codziennej pracy. W jednym miejscu można zobaczyć, dotknąć, porozmawiać z producentem, ...
    SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności SKODA Yeti zwycięzcą w raporcie niezawodności
    SKODA Yeti okazała się najbardziej bezawaryjnym autem według raportu niezawodności GTU oraz w badaniach Which? Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTU) skomponowało listę modeli, które uzyskały najlepszą ...

•