Czy zna ktoś ten komis ?

09 Lut 2015, 09:22

Koledzy czy macie może jakieś doświadczenia lub znacie ten komis Autobis na otomoto.pl? Stoi w nim kilka egzemplarzy m.in Mazdy 6 którą się interesuję, Vectra C oraz Mondziak, ale dziwnym trafem wszystkie auta w tym komisie mają zbliżone przebiegi i coś mi tutaj podpada. Znacie może jakieś godna zaufania komisy w Kujawsko - Pomorskim czy takowe już nie istnieją ?
mateusz9986
Zaawansowany
 
Posty: 896
Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

19 Kwi 2015, 11:05

ja bym Ci doradził ogólnie posprawdzać różne komisy z okolicy i opinie na Internecie bo z reguły jak ktoś ma złe doświadczenia to opisuje anonimowo.. ja przed zakupem samochodu siedziałem chyba ze 2 miesiące i przeglądałem każdą stronę z opiniami i w sumie nie kupiłem samochodu tak z komisu tylko mi sprowadzali według kryteriów z tym, że większość formalności załatwiałem przez Internet a po samochód pojechałem do Olsztyna chociaż w sumie no mam niedaleko tam właśnie, tam jest komis Mazurek - mają samochody na miejscu, ale jak klient sobie życzy to sprowadzają i przy okazji od razu Ci sprawdzają bo ta sama firma ma serwis
mario528
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Kia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Silnik 1LR-GUE - Lexus
    Skoro o Lexusie mowa, nie można nie wspomnieć o prawdopodobnie najbardziej zaawansowanym silniku w historii japońskiej marki, który trafił pod maskę najbardziej egzotycznego auta Lexusa. Mowa o jednostce V10 napędzającej ...
    Z Paryża do Dakaru hybrydowym Priusem
    Kreatywni i żądni przygód. Tak mówili o sobie członkowie japońskiego klubu entuzjastów motoryzacji. W 1979 roku utworzyli rajdowy zespół zwany Team ACP i żeby buńczuczne oświadczenia otrzymały ...